Сонник Шпилька — до чого сниться ?

Побачити в сні багато шпильок віщує плітки, образи і сварки і іноді порожнє проведення часу або марність зусиль, які згодом дуже засмутять вас. Такий сон також може попередити вас, що не варто довіряти порожнім обіцянкам. Проковтнути шпильку у сні — потрапити в пастку. Такий сон вважається поганою ознакою. Отримати її в подарунок — знак чиєїсь прихильності до вас. Втратити шпильку у сні — до втрат, невдач і подальшим розбратів.

Якщо у сні ви уколетесь шпилькою, то в реальному житті ви зробите помилку, через яку дуже засмутити. Якщо ви несподівано відчули укол шпильки, то вас чекає неприємний сюрприз і переживання. Якщо вас уві сні вкололи шпилькою, то вас чекає багато неприємностей, причиною яких послужить дурний і незначний спір. Закоханим такий сон пророкує образу чи незаслужену образу, винуватцем чого з’явиться ваш коханий (кохана). Якщо жінка бачить уві сні подушечку для шпильок, то сон попереджає її про те, що їй потрібно приділяти більше часу домашньому господарству, якщо вона не хоче, щоб її чоловік був незадоволений. Іржава, гнута або зламана шпилька — передвісник прикростей і докору. Дивіться тлумачення: Голка, Вколотися.

Шпильки уві сні попереджають про сімейних сварках і розбратах. Дівчину такий сон попереджає про грубому поводженні з нею її коханого. Якщо уві сні Ви проковтнете шпильку, то в реальному житті якісь надзвичайні обставини змусять Вас взяти ризиковані умови. Загублена у сні булавка загрожує Вам незначною втратою або сваркою. Погнута або іржава булавка попереджає, що Ваше легковажне поводження приведе Вас до втрати поваги. Якщо уві сні булавка встромитися Вам в тіло — це значить, що якась особа буде діяти Вам на нерви.

Шпильки – знак негараздів і сімейних сварок. Якщо подібний сон сниться дівчині, значить, її коханий буде зневажливо ставитися до неї. Втратити шпильку означає сварку з коханим. Булавка, встромилася в тіло, означає поява особи, яка буде набридати вам.

зі сну шпильки означають, що у вас будуть достаток і прибуток.

Булавка сниться до пліток, образи і спорів.


Залишити відгук