Сонник Буйвол — до чого сниться ?

Сон, у якому ви бачите буйвола, пророкує вам, що у вас виникнуть великі проблеми на службі і ваше начальство буде незадоволено вами. Такий сон попереджає вас, що вам слід бути обережніше і акуратніше виконувати свої обов’язки, щоб не втратити місце. Якщо вам присниться, що буйвол проткнув вас рогами, то вас чекає смуга невдач і грошових труднощів. Або ви втратите місця, або у вас виникнуть серйозні розбіжності з партнерами по бізнесу, в результаті яких вам доведеться розлучитися з вашими партнерами і зайнятися іншою справою. Вбити або поранити буйвола у сні — знак досягнення великих успіхів у справах і перемоги над сильним ворогом. Сон також пророкує, що успіх буде коштувати вам поту і крові, а навколишні стануть поважати вас. Дивіться тлумачення: Вол.

Якщо жінка бачить у сні, що вона вбиває буйволів — значить, вона візьметься за якусь дуже важливу справу і, проявивши силу волі, відмовившись від матеріальних благ, завоює схвалення чоловіків і отримає давно нею бажане. Крім того, буйвіл, побачений у сні, передвіщає появу потужних, але нерозумних ворогів. Вони відкрито будуть виступати проти Вас, але Ваша тактовність і дипломатичне поведінка допоможуть Вам здобути над ними перемогу.

Якщо жінці присниться, що вона вбиває буйволів, це означає успішне здійснення важкої справи, що принесе їй повагу чоловіків. Сон обіцяє досягнення поставлених цілей.

Ваші предки вимагають жертвопринесення. Буйвол заходить в будинок — віщує траур.

Найчастіше він вказує на працю, старання і благо.


Залишити відгук