Сонник Буханець — до чого сниться ?

Брати в руки буханець хліба віщує отримання радісної звістки. Але якщо хліб буде житнім, те ви не повинні забувати померлих. Купувати хліб у сні передвіщає великі витрати. Якщо вам присниться, що хтось простягає вам буханець хліба, то ви можете розраховувати на допомогу друзів у важку хвилину. Ділити буханець білого хліба уві сні — до суперечки із-за грошей. Знайти ключі в буханці свіжоспеченого білого хліба означає, що вас чекає розчарування, так як ви дізнаєтеся щось погане про ваших партнерів по бізнесу. Черствий хліб у сні — знак бідності, труднощів і поневірянь. Нарізати скибки хліба у сні пророкує розбіжності з близькою людиною і викриття його в невірності. Свіжий хліб у сні вказує на нові можливості і нові надії на краще майбутнє.

Буханець хліба у сні — означає заклик бути більш дбайливими і ощадливими: схоже, поки цих якостей бракує. Якщо буханця випікаються — бачить цей сон буде причина порадіти своїй вдачі — любові і багатства, які будуть супроводжувати його. Розламані буханця обіцяють невдоволення і сперечання між люблячими. Побачити буханця, множаться на очах — це передвісник величезного успіху. Люблячі будуть щасливі і задоволені один одним.

Якщо вам сняться буханця, які випікаються, це означає, що вам будуть супроводжувати любов і щастя. Розламані буханця, навпаки, пророкують сварки між закоханими. Якщо вам сниться безліч буханок хліба, яких стає все більше і більше, це знак удачі в любові і довгих відносин. Закохані збережуть міцні і міцні відносини.

Буханець хліба є символом чоловічої сили.


Залишити відгук