Сонник Буфет — до чого сниться ?

Буфет у сні є символом стабільної благополучного життя. Чим дорожче він і краще виглядає, тим краще, щасливіше і благополучніше буде ваше життя. Побачити його зламаним або брудним уві сні — передвісник хвороби, сварок, суперечок або розлучення. Гарячий буфет у сні бачити — передвісник хвороби або смерті його власника. Якщо уві сні дверцята буфета відкриються перед вами, то вас чекає велике щастя. Якщо уві сні посадіть голубку в буфет, а вона випаде звідти, сон пророкує вам, що ви з усіх сил будете намагатися допомогти другу влаштувати його особисте життя, але у вас нічого не вийде.

Якщо у сні вам присниться, що хтось приніс у ваш будинок розібраний, але дорогий буфет, щастя і спокій прийдуть у ваш будинок, але це станеться нескоро. Якщо ваш будинок вносять новий буфет, то ваше життя зміниться на краще. Виносити буфет з дому означає протилежне. Крім цього, сон пророкує розлуку з близькою людиною або втрату коханого.

Якщо у сні ви перебували у приміщенні буфету або бачили його з боку, це говорить про те, що вам належить якесь справа, яка потребує докласти чимало зусиль, причому більше в духовній сфері, ніж в матеріальному. Якщо снився буфет як предмет меблів, попереду у вас господарські клопоти, які будуть вам приємні, оскільки вони присвячені якомусь приємному, урочистого сімейному події.

Бачити в сні буфет знаменує задоволення і комфорт. Цей сон може означати для Вас безгрошів’я і нещастя в залежності від того, чи бачите Ви буфет прибрано і повним чистого посуду або порожнім і брудним.


Залишити відгук