Сонник Майбутнє — до чого сниться ?

Якщо у сні перед вашим уявним поглядом поставали картини, і ви знали, що це ваше майбутнє, то сновидіння тлумачиться з декількох позицій. Так, якщо у сні ви були дуже схвильовані, збентежені, боялися чого-небудь, то вашому майбутнього наяву, швидше за все, судилося бути відносно спокійним, у вас не буде приводів для серйозних прикрощів. А якщо, навпаки, ви були дуже задоволені своїм життям, то наяву можливі серйозні життєві негаразди. Такий сон попереджає, що є ризик піддатися спокусам і позбутися накопичених благ.

Якщо ви бачили своє майбутнє досить ясно, це говорить про те, що ви будете плисти за течією, нічого не роблячи для зміни життя. Наснилося туманне, неясне майбутнє означає, що ви будете господарем власної долі. Сон, у якому ви бачили чуже майбутнє, означає, що вам доведеться подбати про інших людей. Ще одне можливе значення сну — у вас можуть відкритися екстрасенсорні здібності.

Сон, в якому вам сниться майбутнє, пророкує, що у вас буде багато сміливих планів. Їх здійснення або провал будуть залежати від обставин сну. Іноді такий сон пророкує, що скоро з вами станеться щось незвичайне.

Якщо Ви побачите сон про майбутнє, то такий сон допоможе Вам взяти себе в руки і утриматися від декількох нерозумних і навіть навіжених кроків.


Залишити відгук