Сонник Бубон — до чого сниться ?

Почути уві сні звук бубна — знак одержання несподіваної звістки. Якщо цей звук тривалий і ви чекаєте, коли він замовкне, а він все звучить і звучить, то вас чекає зустріч з настирливими людьми, від яких вам буде важко відв’язатися, які попсують вам багато нервів і принесуть вам неприємності. Сон, у якому ви самі натиснете по бубну, віщує отримання поганих новин. Можливо, десь по сусідству трапиться пожежа або інше нещастя.

Почути звуки бубна — ваша дбайливість послужить вам погану службу. Ви прийдете до людей з добром, а у відповідь отримаєте чорну невдячність. Якщо звуки бубна звучали тихо, то один може потребувати вашої допомоги. Можливо, він посоромиться сказати про цьому прямо, а тому ви повинні бути після такого сну більш уважні до своїх друзів. Гучні удари бубна віщують сімейні чвари. Бити в нього — по сусідству трапиться пожежа.

Найчастіше, бубон вказує на одруження. Якщо бубон б’є жінка, то це означає, що цей рік буде насиченим і незабутнім у житті. Деякі ж кажуть, що чути звучання бубна — до горя, смутку і біди.

Бачити – участь у незвичайних подіях, які доставлять масу задоволення.


Залишити відгук