Сонник Штани — до чого сниться ?

Побачити в сні штани на когось або просто побачити їх — знак сприятливого збігу обставин і спокусливої пропозиції. Іноді такий сон пророкує одержання прибутку, але попереджає, що ваша легковажність не доведе вас до добра. Сон, у якому ви зайшли магазин і приміряли штани блакитного кольору, означає, що вас чекає сварка з близьким другом, яка відбудеться зовсім по пустячному приводу, але боляче зачепить вас. Жінці сон про брюках пророкує флірт з одруженим чоловіком і великі неприємності із-за цього. Дивіться тлумачення: Колір.

Надягати штани в сні — знак збитку. Надіти їх навиворіт — сильна прихильність, яку вам буде важко приховати від сторонніх. Чорні штани носити в сні означає терпіння; білі — знак провини і каяття у вчинених помилки. Якщо жінці сниться сон, що вона одягає чоловічі штани, що для неї в реальному житті абсолютно неприродно, пророкує, що вона може овдовіти і їй доведеться взяти на себе всі турботи про сім’ю. Іноді такий сон пророкує, що жінці доведеться самій заробляти собі на життя.

Якщо чоловікові сниться уві сні, що він втратив свої штани і не може знайти, то незабаром він одружується на сильною і владною жінці, яка буде буквально тримати в їжакових рукавицях. Сон, у якому ви самі або хтось латає ваші штани, передвіщає вам великі грошові труднощі. Якщо уві сні ви намагаєтеся очистити бруд з ваших штанів, то в житті ви станете об’єктом брудних сварок і пліток і вам доведеться подбати про відновлення вашого доброго імені і репутації. Дивіться тлумачення: Одяг.

Штани сняться до убутку, будете відчувати досаду. Носіння чорних штанів позначає терпіння. Носили уві сні білі — зрозумієте, у чому полягало ваше оману. Рвані штани попереджають про пониження в посаді або статус. Одягати цей предмет одягу в будинку будете авторитетом, втратити — ви будете під каблуком у своєї другої половини, пришивати латки — сон до клопотів, пов’язаних з грошима.

Штани, як і будь-який вид одягу, символізує наготу людини, на якому ви її бачите, чи є взагалі символом оголеного людського тіла. Якщо ви надягаєте або знімаєте штани, то це символізує вашу тягу до эксгибиционистским витівок.

Якщо Вам приснилися штани — це означає, що скоро Вас будуть схиляти до безчесним вчинків. Якщо уві сні Ви наділи штани навиворіт — це означає, що скоро Ви опинитеся в полоні чийогось чарівності.

Надягти штани навиворіт у сні означає впасти жертвою звабника, заради якого колишні прихильності будуть забуті.

Придбання; самовпевненість; вигода для жінки.

Побачити в сні Штани — прибуток.


Залишити відгук