День Народження 19 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Незалежні Стрільці-новатори, які народилися 19 грудня, втілюють у собі типовий дух першопрохідців. Яскраві відчуття, пригоди і саморозвиток — це те, до чого ви прагнете. Ви — природжений лідер, і під вашим керівництвом справи йдуть особливо швидко. Наділений чудовими організаторськими здібностями, ви завжди опиняєтеся на передовій. Навіть якщо формально ви не несете відповідальність за справу, то приймаєте її частину на себе і керуєте там, де можете. Іноді напористий темперамент може вплинути на спосіб ваших дій, однак ви надзвичайно впевнені в собі і настільки легко керуєте людьми, що оточують автоматично визнає ваш авторитет.

Народжені 19 грудня схильні до психологічних проблем, оскільки їхня енергія дуже турбулентна. Дуже важливо в цьому сенсі з’ясувати глибинну причину таких проблем, а це іноді неможливо зробити без кваліфікованого ради. Народилася 19 грудня слід побоюватися тенденції до самолікування, оскільки це може посилити депресію, не можна вдаватися і до наркотиків будь-якого виду (в тому числі алкоголю). Для підтримання психологічного тонусу корисні рухливі фізичні вправи і різноманітні смачні продукти. Неодмінною умовою гарного самопочуття є довга дружба з розуміючими і терпимими людьми.

Народжених 19 грудня відрізняє розвинена здатність викликати емоційні реакції в оточуючих. Це пов’язано в основному з тим, що їх ставлення до чого-небудь, раз склавшись, залишається незмінним на все життя, у результаті чого їм властиво відкидати всі можливості компромісних рішення. В будь-яких ситуаціях вони залишаються самими собою, і їм дуже важко або навіть зовсім неможливо надягати спеціальну маску для того, щоб з’явитися в суспільстві або робити щось на догоду іншим. Життєва позиція таких людей часто виражається установкою: «Ось такий я — хочете ви того чи ні!»

Знак Зодіаку 19 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Вогняної стихії, які володіють наступними якостями: чесність, непостійність, недолік такту. Стрілець — людина добрий і великодушний, любить природу, має велику спрагу особистої свободи.

Планета Управитель: Юпітер. Зумовлює пристрасть до всього престижного, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувається далеко. Планета сприятлива для турагентів. Планета у вигнанні – Меркурій. Можете бути вдячні їй за відсутність об’єктивності, а також сприйняття тільки тієї інформації, що відповідає переконанням.

19 грудня народжуються Стрільці. Вони амбітні, цілеспрямовані. Представники знаку володіють лідерськими якостями. Вони чудові організатори, талановиті управлінці. Стрільці тяжіють до професійної реалізації. Більшість з представників знака отримують блискучу освіту. Рідкісний Стрілець погодиться присвятити себе родині, побуті. Представники знаку керують там, де це тільки можливо. Причому офіційний статус і посада значення не мають. Такі люди є лідерами за визначенням. Для них абсолютно очевидна відповідь на питання, хто головний в сім’ї, компанії друзів, соціальної групи і т. п.

Здатність народжених 19 грудня долати труднощі викликає щире захоплення. Вміння зберегти себе в різних колотнечах і постійна боротьба за місце під сонцем тим більше справляють враження невід’ємною частиною їхньої долі, що ці люди дійсно не уявляють собі життя в спокійній обстановці, без нікого виклику, протесту. Їх життя схоже на безперервній битві, в якій війська їх енергії постійно стикаються з військами мінливості долі і постійно виходять переможцями. Це не означає, однак, що вони ніколи не зазнають поразок. Поразки бувають, і вони можуть з цього приводу глибоко і щиро страждати, іноді навіть всерйоз розмірковуючи про те, щоб здатися.

Дух цих людей завжди залишається непереможним. Цей факт надає їх тріумфів по-справжньому глибокий сенс, доводячи, що часом навіть найфантастичніші перемоги є не просто результатом сліпого героїзму, а деяким чином зумовлені народженим 19 грудня за життя. Незважаючи на таку велику кількість труднощів, які доля готує тим, хто народився 19 грудня, на цьому їхні неприємності не закінчуються; найскладніша битва, яка їм належить, це битва із собою, на глибокому внутрішньому рівні. Деякі з них, наприклад, можуть бути схильні до нападів апатії, виснажливої запаси їх енергії, переважної їх духовні сили і що чинить опір спробам прогнати її. Інших, навпаки, можуть раптово охоплювати хвилі сильних, іноді навіть агресивних емоцій, проявляючись спочатку у вигляді якихось особистих переживань, а потім, можливо, виходячи за рамки особистості і вихлюпуючись на оточуючих.

Звичайно, народжених 19 грудня не можна в такі моменти звинувачувати за надмірну емоційність, так як всі негативні витрати є ознакою їх боротьби з темними силами своєї душі. У близьких людей їхні страждання, як правило, викликають співчуття, але, звичайно, це співчуття пропадає, якщо вони починають вихлюпувати свої негативні емоції назовні. Будучи дуже захоплюються, незібраними натурами, що завжди дратує тих, хто знаходиться поруч з ними, що народилися 19 грудня дійсно здатні влаштувати серйозну перевірку терпінню своїх друзів. Незважаючи на це, життя було б без них куди більш нудною. Той факт, що народжені 19 грудня зазвичай йдуть по життю своїм, ні на кого не схожим шляхом, часто привертає до них молодих людей, готових угледіти в безперервному горінні якийсь романтичний ореол.

Звичайно, народжені в цей день не несуть прямої відповідальності за наслідування їм з боку молодих, але у разі, якщо цим людям, наприклад, доводиться безпосередньо спілкуватися з дітьми, то варто подумати про те, щоб якось стримувати свої найбільш емоційні прояви. Народжені 19 грудня відчувають величезну потребу в невимушеності спілкування з оточуючими, але в той же час абсолютно не переносять фальші і деланного «чергового» гумору. Їх власне почуття гумору носить в основному іронічний чи навіть глузливий характер. Найбільш природним виразом обличчя для народжених в цей день є повна серйозність, дає зрозуміти їх прагнення триматися на відстані від решти світу. Їм може знадобитися величезний обсяг роботи над собою для того, щоб подолати в собі цю установку і отримати можливість повністю розкрити і почати повноцінно проявляти свої можливості.

Чоловік Стрілець — народився 19 Грудня

Чоловіки, c датою народження 19 грудня — володіють наступними рисами: такий кавалер — надійний, щасливий, волелюбний, веселий, чесний. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 19 Грудня

Жінки, що з’явилися на світ 19 грудня, характеризуються такими рисами: така дама — розумна, філософічна, проста, жіночна. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 19 Грудня

Люди, що з’явилися на світ 19 грудня, відносяться до Стрільця по знаку зодіаку. Самодостатні і сміливі особистості, володіють умінням чітко йти по обраному життєвому шляху. Люди, народжені 19 грудня знак зодіаку Стрілець, володіють неймовірною імпульсивністю. Їх гарячність і рішучість рухає ними в усіх сферах життя. А відвага і енергійність дозволяють досягати бажаного результату. Деколи це пригнічує і дратує оточуючих, але ці фактори анітрохи не впливають на зміну їх поведінки. Іноді їх енергійність межує з нетерплячістю, змушуючи зупинятися на шляху до досягає мети. Іноді це відбувається, коли мета вже зовсім близько і залишилося зробити останній, фінальний крок. Однак руйнування однієї мрії, тут же замінюється іншою. І вони знову з головою занурюються в досягнення результату.

Народженим 19 грудня знак зодіаку Стрілець, необхідно розвивати витримку. Це сприятиме досягненню всіх запланованих результатів. А здійснені мрії принесуть очікувані плоди: достаток і достаток. Більшість Стрільців, народжених 19 грудня, домагаються найвищих фінансових здобутків. Вони володіють неймовірним чуттям прибутковості будь-якої справи, за яку беруться. В гонитві за матеріальними благами можуть відставити на друге, а то і на останнє місце сім’ю і друзів. Взагалі пристрасть до самотності їх відмінна риса. Їм підвладні будь-які труднощі. Вони легко справляються з усіма виникаючими перешкодами та проблемами на своєму шляху. Вони наділені винахідливістю і стійкими життєвими силами. Справжні борці за своє щастя і вся життя представляється полем бою. І в цій боротьбі немає місця конкурентам, вони просто не дадуть навіть таку можливість кому-небудь змагатися з собою.

Постигнувшие невдачі лише загартовують народжених 19 грудня знак зодіаку Стрілець. І якщо сталося падіння, для них це лише можливість перепочинку. Всі поразки сприймаються як тренування перед новим стартом. Їх завзятості можна позаздрити. Рішучість характеру і впевненість у власних можливостях, часом змушує їх проживати життя в протистоянні з світом. Для них немає поняття втоми. Постійно перебуваючи в русі, вони не забувають радіти кожному новому дню. Це дуже життєрадісні і позитивні люди, що дарують своє відчуття щастя всім навколо.

Любов і Сумісність

Пристрасні, вони в той же час нестерпні зануди і випробовують терпіння партнера кожний раз, але життя було б нудне й одноманітне без народилися в цей день.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

19 листопада народжуються новатори. Незалежні особистості тяжіють до відкриттів. Вони є першопрохідцями. Такі люди не бояться ризикувати, досліджуючи нові землі, сфери, напряму. Для народжених 19 грудня на перше місце в житті виходить саморозвиток. Причому цілі досягаються через отримання гострих відчуттів. Тяга до пригод – відмітна риса народилися 19 грудня. Люди, що з’явилися на світ у цей день, лідери по натурі. Вони прагнуть бути першими, кращими. Для цього такі люди здатні на багато що. Амбітні особистості витрачають чимало сил і ресурсів для досягнення цілей. Матеріальна винагорода для них важливо, але не першочергово. Цінність визнання статусу набагато вище.

Фахівця Стрільця цінують за вміння долати труднощі. Кар’єру представник знака робить швидко. У цьому йому допомагають професійні компетенції, вміння нести відповідальність за справу. Будь Стрілець, народився 19 грудня, прагне до лідерства. Якщо посаду керуючого безнадійно зайнятий, представник знаку може стати громадським лідером, неформальним лідером, куратором проектів.

Здоров’я і Хвороби

Стрільці, які народилися 19 грудня, часто стикаються з психологічними проблемами. Причиною є їх турбулентна енергія. Але, якими б складними не були психологічні проблеми, Стрільці не поспішають звертатися до фахівців. Їх коник – самолікування. Лікуватися представники знаку можуть по-різному. Хтось захоплюється новим видом діяльності, хтось шукає розуміння у друзів, а хтось топить проблеми в алкоголі. Результат один: проблеми нікуди не діваються, глибинна їх природа залишається не зрозумілою представником знака. Виправити ситуацію допоможе звернення до психолога.

Доля і Удача

В цей день народжуються енергійні, безстрашні, волелюбні, рішучі люди. Вони завжди мають свою думку. Розумні, імпульсивні, нетерплячі. Інколи їм не вистачає терпіння, щоб довести справу до кінця. Іноді плодами їх успіхів можуть скористатися інші, менш талановиті, але більш терплячі. Їм треба навчитися терпінню, наполегливості, і тоді вони зможуть створити для себе прекрасні умови життя, оточивши себе затишком і комфортом. У грошових справах зазвичай щасливі.

Поради Стрільцям, Народженим 19 Грудня

Стрілець не застрахований від нападів апатії. Обережніше, це виснажує запаси енергії. Вам варто задуматися про важливість вибраних вами життєвих цінностей. Фінансова стабільність може дати впевненість у завтрашньому дні. А ось душевніше вас зможе зробити тільки теплі, родинні узи. У деяких ситуаціях вам варто набратися терпіння. Якщо вибрали певний шлях або поставила важливу для себе завдання – не відступайте до останнього. Важливий навіть не стільки результат, а ваша витримка.


Залишити відгук