Сонник Кидати — до чого сниться ?

Сон, у якому ви кидаєте який-небудь предмет, може означати виконання бажання і відчайдушні спроби домогтися бажаного. Все залежить від того, що саме ви кидаєте і в кого. Людина, у якого ви кидаєте предмет, як правило, є джерелом ваших бід. А предмети вам слід дивитися по назвам. Якщо ви кидаєте щось у гніві, то вас чекають неприємності і збитки. Кидати в когось камінням — знак перешкод у справах. Дивіться тлумачення: Помста, Мотлох.

Якщо у сні ви кидали речі, це вказує на те, що ви або усуває зі свого життя чужий вплив, або прагнете зробити його більш упорядкованим і підвладним вам. Кидати речі прямо в якоїсь людини — це уособлення гніву, агресії або сили, яка спрямована один проти одного.

Якщо Вам присниться, що Ви когось кинули, то тлумачення цього сну не віщує нічого доброго. Ви можете втратити чиюсь дружби і прихильності, які буде дуже важко повернути. Сон, у якому кидають Вас, означає наближення біди.

Кидати коханку — несподіване спадок, залишений Вами дитина — Ваша суєтність і нерозумність ледь не знищать Вас. Кидати розпочату Вами справу — Ви ввяжитесь у сварки і накличеш на себе підозри в щось недобре.

Кидати гроші — до прибутку. В фонтан, воду — до махінації, що приносить прибуток. Камені — до стабільного життя, друзям. У кого-то — вам будуть вірні друзі і сподвижники. Кидають у вас — до зміцнення вашого положення.

Кидати що-небудь — ваші наміри стануть реальністю. Якщо кидок супроводжувалася спалахом гніву, готуйтеся до збитків.


Залишити відгук