Сонник Бронза — до чого сниться ?

Бронза у сні — символ фальші і облуди, які оточують вас. Іноді це можуть бути ваші помилкові уявлення про якусь людину, яка намагається використовувати дружбу з вами в своїх інтересах. Сон, у якому ви бачите, знаходите або отримуєте бронзову статую, пророкує вам, що ваші надії на зміни до кращого або вступ у шлюб з якоюсь людиною не виправдаються. Іноді такий сон означає нерозділене кохання. Дивіться тлумачення: Статуя.

Сприятливим вважається сон, в якому статуя оживе. Це віщує вам зміну обставин, які або вказують на те, що ще не все втрачено, або нові плани і бажання цілком захоплять вас. Красиві і дорогі предмети із старовинної бронзи, побачені вами уві сні, означають ваші надії на краще в справах і в любові. Краще бачити, що вони не належать вам, ніж отримати їх в подарунок. Дивіться тлумачення: Антикваріат, Скарби, Скарб.

Зламані предмети з бронзи — знак краху планів, втрат, розчарувань і розлуки. Знайти в сні бронзову статуетку, яка, ви знаєте, належить вашому другові, — знак того, що ваше заповітне бажання щодо цієї людини ніколи не здійсниться.

Необроблена бронза сниться до туманним результату будь-яких справ. Якщо уві сні людина здобуває бронзу, то сон пророкує, що його невпевненість у власних силах негативно позначається на перебігу справ. Якщо вам снилися виготовлені з бронзи фігурки тварин, то вас намагаються попередити, що в реальному житті вашої фінансової стабільності загрожує серйозна небезпека і творять її люди з вашого найближчого оточення. Якщо вам сниться бронзова фігурка, яка ожила, то незабаром розмірене протягом вашого життя буде порушено стрімким любовним кругообігом, який змусить вас нервувати.

Якщо жінка бачить у сні бронзову статую, то схоже, що її спроби завоювати серце чоловіка, якого вона намітила собі в чоловіки, приречені на невдачу. Якщо уві сні статуя виявляє ознаки життя або рухається, її (жінку) чекає короткий любовну пригоду. Бачити уві сні бронзових змій та комах — передвіщає, що Вас буде переслідувати заздрість. Бачити сплави з бронзою — означає, що Ваша доля буде невизначеною і не задовольняє Вас.

Якщо вам приснилися вироби, зроблені з бронзи, а також будь-які дії з ними, це хороший сон, що передвіщає успіхи в справах. Цілий місяць після цього сновидіння ваші проблеми в діловій сфері будуть вирішуватися немов за помахом чарівної палички.

Бронзова статуя, побачена в сні, означає, що жінка не доб’ється любові чоловіка, якого намагається завоювати. Ожила статуя обіцяє жінці любовну пригоду або романтичний зв’язок.

Бронзова, мідна сковорода або котел — віщує сварку.


Залишити відгук