Сонник Брід — до чого сниться ?

Якщо у сні вам доводиться переходити водну перешкоду вбрід, то вас чекають перешкоди в справах і неприємності. Якщо вам вдалося уві сні знайти інший спосіб перейти це місце, то ваші страхи ненапрасны. Перейти річку вбрід, не замочивши ніг, означає, що вам доведеться нелегко, вас чекає багато проблем і невдач на шляху до успіху, але все несподівано закінчиться благополучно для вас.

Жінки бачити у сні, що вона переходить водну перешкоду і вода вирує у неї під ногами, сон пророкує, що вороги не зможуть перешкодити її щастю. Якщо ж вода чиста, то її чекає майбутній вступ у шлюб, який обіцяє бути щасливим. Якщо вода брудна, то щастя буде недовговічним.

Чоловіку такий сон пророкує, що незабаром він буде втягнута в судовий розгляд або великий скандал. Якщо ви побачите, що хтось наздоганяє вас, поки ви переходите річку вбрід, то у вас з’являться конкуренти, які думають, як би витіснити вас з бізнесу і поживитися за ваш рахунок. Побачити у сні, що діти переходять річку вбрід, означає, що перешкоди в справі, які вас так насторожують, виявляться дріб’язковими і не доставлять вам багато клопоту. Дивіться тлумачення: Вода, Повінь, Річка.

Якщо у сні Ви переходите вбрід чисту воду — це означає, що Ви візьмете участь у швидкоплинних, але витончених радощах. Якщо вода брудна — Вам загрожує хвороба. Побачити дітей, що йдуть по чистій воді — щасливий сої, який передвіщає Вам успіх. Молодій жінці бачити у сні, що вона йде за чистою, пінливої воді — знак того, що вона скоро доб’ється виконання свого найзаповітнішого бажання.

Якщо дівчині приснилося, що вона вбрід переходить річку, це означає, що її найзаповітніше бажання здійсниться.

Брід з’являється у сні як провісник перешкод і неприємностей.

Переходити у сні річку вбрід — до неприємності і біди.


Залишити відгук