Сонник Бритва — до чого сниться ?

Бритва сниться до смутку, зневіри і небезпекам. Якщо ви її дарували, ваша довіра обдурять, якщо купували, вашим серцем заволодіє безвихідна туга. Подарували вам — ваш друг може виявитися зрадником. Побачити тупу бритву — можливі конфлікти з родичами або колегами. Порізалися бритвою — справа, яку ви розпочали, закінчиться невдачею. Лезо бритви було зламаним або іржавим — біда неминуча.

Бритва є символом чоловічого начала. Процес гоління символізує статевий акт. Використання безпечної бритви символізує ваше прагнення до безпеки і захисту від небажаної вагітності. Використання небезпечної бритви говорить про вашу недолугості та необережність у статевих відносинах. Тупа або іржава бритва символізує наявність проблем з потенцією.

Бритва у сні є символом небезпеки і засмучення. Якщо бритва уві сні погано заточена і дряпається, то вас боляче зачепить засудження друзів або родичів. Купувати її — знак безвихідної туги. Її подарувати кому-небудь у сні означає, що ви зрадите людини, який довірився вам. Дивіться тлумачення: Небезпека.

Тупа бритва, якій незручно голитися, означає, що ваше особисте життя далека від ідеальної. Жінка, яка побачила уві сні голиться чоловіка, не зможе протистояти плотських утіх. Сон, у якому голиться сама жінка, говорить про нестачу у неї жіночності, що відлякує чоловіків.

Натяк на розбрат, нерідко доводять до великої біди; порізатися – невдача у важливих справах; у бійці розмахувати бритвою – розчарування в роботі, страх; зламана або заіржавіла – неминуче лихо. Також див. Голитися.

Якщо вам приснилася бритва, виходить, у реальному житті ви усвідомлюєте, що ваші стосунки з близькою людиною прийшов кінець, вони вичерпали себе і майбутнє представляється вам досить туманно.

Бритва уві сні вказує на злобу і ворожнечу.


Залишити відгук