Сонник Голитися — до чого сниться ?

Якщо Ви спостерігаєте за голінням уві сні — означає, що насправді Ви намірилися здійснити якесь перспективне справу, але у Вас не вистачить необхідного запалу, щоб домогтися успіху. Якщо Вам сниться, що Ви збираєтеся голитися — це означає, що Ви дозволите шахраям обдурити Вас. Якщо Ви самі себе голите під час сновидіння — значить, Ви будете самостійно здійснювати керівництво у власній справі і веліти домочадцями у себе вдома, хоча присутність сварливої господині стане причиною постійних скандалів.

Якщо внаслідок гоління Ваше обличчя стане Вам у сні гладко виголеним — виходить, у реальному житті Ви будете насолоджуватися спокоєм, а Ваша поведінка по відношенню до діловим партнерам буде бездоганним. Якщо ж Ваше обличчя уві сні буде щетинистым і несвіжим, Ви відчуєте багато хвилювань в подружніх стосунках. Якщо Ваша бритва тупа і шкребе Вам щоки. Ви дасте своїм друзям підстави критикувати Вашу особисту життя.

Якщо уві сні Ваша борода виявиться сивий — значить, Насправді Вам буде не вистачати елементарного почуття справедливості, якого вимагатимуть від Вас обставини. Якщо жінці присниться голиться чоловік — значить, її натурі буде важко встояти перед плотськими втіхами. Якщо їй насниться, що вона сама голиться — значить, її поведінки буде настільки не вистачати жіночності, що чоловіки з огидою відвернуться від неї.

Голитися уві сні — це ознака спокою, зручності та зцілення від хвороб голови і очей. Іноді, голити в тому місці, де зазвичай не голять, вказує на лихо і втрати. Гоління голови — це виконання того, що йому довірено, і безпеку. А гоління голови у Хаджі — це безпека, сплата боргу і перемога. Укорочення волосся — це безпека. І якщо увидевшиий сон поголить її не у Хаджі, то він менш побожна, і якщо його друг перебуває в сумі або у боргу, то він позбудеться від цього. А гоління бороди-це втрата майна, достоїнства і звання.

Побачити в сні, як вас голять, — кохана людина надійде віроломно, настане величезне розчарування у важливій справі. Сімейних людей сновидіння попереджає про чвари в будинку. Для ділової людини сон виступає попередженням про втрати і невдачі в справах.

Чоловікові, якому сниться, що він голиться, сон обіцяє сварливу і чварну дружину, яка постійно буде скандалити з ним. Бачити своє обличчя зарослих щетиною віщує негаразди в сімейному житті.

Процес гоління символізує статевий акт. Поріз при голінні говорить про те, що ваші страхи про можливу вагітність виявилися марними.

Холостим гоління уві сні віщує близьку сватання.


Залишити відгук