Сонник Діамант — до чого сниться ?

Древні говорили про це коштовному камені приблизно наступне. Побачив його уві сні буде любити і буде любимо. Дружина буде для нього неоціненним скарбом, і вони будуть щасливі разом все життя. Купця, якому пощастило побачити такий сон, очікує ціла річка золота, що ринула в кишеню. Безплідна жінка зможе після одного тільки такого сну зачати і народити дитя. Словом, кожна людина після цього сновидіння отримає те, чого він хоче, і навіть більше.

Діамант — камінь, що втілює багатство, любовний потяг і силу. Це найбільш твердий і найцінніший з усіх дорогоцінних каменів. Бачити уві сні діаманти — це вказівка на прагнення до багатства або, навпаки, відображення ваших думок про його тлінність. Як ви вважаєте, решта живуть обеспеченнее або бідніші за вас? З якими почуттями пов’язана поява діамантів у сні: страхом і розгубленістю або гордістю і самовдоволенням?

Діамант — це символ міцності, тому, коли він приснився, стосунків поки що нічого не загрожує. Із-за цінності і краси їх часто крадуть, тому і для вашої коштовності — відносин з коханою людиною — існує така небезпека. Найімовірніше, це станеться з вини партнера-лідера. Він занадто часто підкреслює, що здатний щасливо жити і поодинці.

Бачити себе власником діамантів — дуже сприятливий сон, що передвіщає шану і визнання Ваших заслуг. Для молодої жінки бачити у сні, що коханий дарує їй діаманти, означає, що весілля її буде дуже красивою і безліч друзів буде радіти разом з нею. Втратити діаманти — це найщасливіший сон пророкує ганьба і нужду.

Діамант сниться до успіху у всьому. Чоловікові, який уві сні придбав діаманти, бачення пророкує, що керівництво помітить його працьовитість і завзятість, оцінить їх по достоїнству і запропонує підвищення. Якщо людині сниться фальшивка, то йому не світить нічого доброго: його мрія в реальності так і не збудеться.

Діамант може означати або найвищі цінності «понад-я» (сам по собі дорогоцінний камінь даремний для життя, однак багато хто прагне до його володіння), самі ригідні сторони особистості, або ж дію, що веде до поділу на сегменти, втрати цілісності.

Для молодої жінки сон про діаманти віщує веселу, багату весілля, щасливе заміжжя і велику кількість друзів. Втратити діаманти у сні – саме поганий знак, що обіцяє біди і позбавлення.

Знайти — взаємна, щаслива любов; Бачити — фальшиві оманливі почуття.

Діаманти ж сняться до проявів жадібності, зради і фальшивої дружби.

Знайти діаманти — взаємна любов. Також див. Алмаз.


Залишити відгук