Сонник позичати — до чого сниться ?

Давати уві сні гроші в борг – до труднощів в оплаті грошових рахунків або інших неприємностей. Позичання комусь будь-яких речей означає, що ви станете на шлях самовдосконалення і великодушної допомоги людям. Якщо уві сні ви відмовляєтеся позичити що-небудь – у вас пробудиться величезний інтерес до власних справах, вести які ви будете досить успішно. Якщо хтось пропонує вам позику гроші чи позичає речі – такий сон є передвістям міцної дружби.

Цей сон не до добра. Він означає, що Вам доведеться жити з безліччю бідних, залежних від Вас нахлібників, всіляко докучають Вам і, навіть більше того, сприяють Вашому поступового розорення і зубожіння. Такий сон до втрат і великої бідності; але він же спонукає Вас дещо переглянути у своєму житті: чи все в ній правильно? Прийнявши рішення змінити щось у своєму житті. Ви надасте вплив і на свою долю.

Втрата, відсутність допомоги; для банкіра — брати позику в іншому банку – наплив у Ваш банк вимог про повернення вкладів призведе його до повного краху; давати в борг – отримаєте допомогу, коли будете в ній потребу, справжні друзі відвідають Вас. Див. також Гроші, Обов’язок, Позичати.

Брати в борг у сні що-то в інших — значить, вам треба остерігатися легковажної поведінки. Позичали іншим — до вас відчувають повагу.


Залишити відгук