Сонник Брат — до чого сниться ?

Побачити в сні брата — знак одержання звісток від нього або про інших ваших родичів; розлучатися з ним у сні — випадок надзвичайного везіння; втратити його — бурхливий розвиток подій, які можуть змінити ваше життя. Бачити ваших братів у сні повними сил і життєвої енергії — знак радості за їх удачі. Якщо вони просять вас про допомогу у сні, хворі чи немічні, то не чекайте приємних подій. Якщо уві сні ви посваритеся з братом, то вас чекає багато прикрощів, сварка з родичами і погані вісті. Побитися з братом у сні — знак великої прихильності і родинних зв’язків, що ніщо, крім грошей, не зможе зруйнувати. Сон, у якому ви сумуєте по відсутньому братові, означає, що ви дуже вдячні йому за підтримку і допомогу.

Побачити свого брата сліпим у сні — передвісник його швидкої смерті. Якщо побачите уві сні, що він тоне, то вам доведеться займатися якоюсь заплутаною справою, в яке втягнув вас ваш брат. Якщо уві сні ви випадково зустрінете брата, то ошарашат вас жахливі чутки про ваших родичів, які випадково досягнутий ваших вух. Побачити в сні двоюрідного брата означає, що вас чекає приємна зустріч з близьким другом або отримання звісток від людини, якого ви не бачили довгий час, але який завжди був дорогий вашому серцю. Розлучатися з братом у сні предзнаменует щасливий випадок. Дівчині сон про брата пророкує, що хтось зробить їй пропозицію. Братові сон про брата пророкує сімейні чвари. Зведеного брата бачити в сні — знак обману з його боку. Померлим його бачити — знак прибутку, багатства і перемоги над ворогами. Такий сон також передвіщає виграш справи в суді.

Сни про братів — досить звичайне явище. Якщо у вас є брати, то передбачається, що вони будуть присутні у снах про вашу сім’ю. Робота по тлумаченню сновидіння починається в тому випадку, якщо хто-небудь з ваших братів відсутній або якщо уві сні у вас раптом з’являються брати, яких не існує в реальності. Якщо відсутність існуючих у реальному житті брата є одним з центральних моментів відбуваються уві сні подій, то, можливо, це відображає ваше сприйняття сім’ї в цілому. Якщо ви або ваш брат не ладнають з сім’єю, той сон про неповній сім’ї відображає розрив родинних відносин з одним або більше особами.

Іноді, якщо ви схильні ототожнювати себе з колегами по роботі, вони можуть з’явитися у сім’ї у вигляді новознайденого брата. Якщо запропоноване у сні рішення є для вас цілком прийнятним, то це може передвіщати конструктивне партнерство. Однак ця подія може викликати невелике занепокоєння: у снах такого характеру ви можете відчувати, що новий брат занадто глибоко проникає у ваше життя і претендує на занадто близькі, з вашої точки зору, родинні відносини.

Власний брат сниться до известиям з далеких країн. Якщо цього брата у вас немає, але в сновидіннях він є, то сон попереджає, що ваші родичі приготували вам сюрприз, який приємно вразить вас. Якщо сниться ваш померлий брат, то міцне здоров’я дозволить вам прожити довге життя, досягти успіху у всіх починаннях. Снилися задушевні бесіди з братом — значить, наяву для виконання доручення вам доведеться витратити багато сил, а для їх відновлення знадобиться відпочинок.

Приснився брат — незабаром зустрінетеся з лицемірством і зрадою. Брати сняться до сімейних розбратів і ревнощів. Отримали уві сні лист від брата — навколишні вразять вас брехнею і підлістю. Смерть братів — хороший сон, який обіцяє радість і прибуток.

Бачити в сні своїх братів здоровими і повними енергії — означає, що у Вас буде причина радіти своїй власній або їх вдалої долі. Якщо ж вони бідні, чи в горі, або благають про допомогу — то скоро Вас чекають не дуже приємні події.

Брат — для чоловіка це завжди сексуальний конкурент. Бачити уві сні брата чи братів — побоюватися можливих сексуальних конкурентів. Для жінки брат символізує бажання змінити сексуального партнера або завести ще одного.

Бачити — сімейне щастя, розлучатися з братом — щасливі випадки. Втратити брата — чекає тебе бурхливий майбутнє, сварка з ним — будеш мати прикрості

Розставання з братами — лайка. Між собою брати б’ються — велике щастя, вигода.


Залишити відгук