Сонник Браслет — до чого сниться ?

Носити на руці гарний браслет: вас люблять навколишні, і ви цим надміру користуєтеся. Частенько ви починаєте вимагати від них знаків уваги, які, як вам здається, вони вам не надають. Насправді у вас є такий скарб, який є не у кожного, цінуєте його і бережіть. Коли ви втратите любов ваших близьких, буде пізно, і тільки тоді ви зрозумієте, яким багатством нагородив вас господь. Побачений у сні браслет: може говорити і про нестачу уваги з боку близьких.

Сон можна витлумачити і у зв’язку з якістю браслета. Якщо браслет дерев’яний і до того ж оригінальної форми: сон говорить, що поведінка, описане вище, пояснюється не надто великими запитами, а наявністю комплексів, які не дають спокою ні вам, ні вашим близьким. В сновидінні на вас був золотий браслет: ви живете ілюзіями і надто рідко «спускаєтеся на землю», що іноді слід робити, інакше ви просто не будете орієнтуватися в обстановці. Надітий на зап’ясті срібний браслет: видає в вас людини з багатою уявою, який тим не менш чудово знає, чого хоче від життя і від близьких. На жаль, близькі не завжди мають намір пропонувати бажане. Доведеться до цього звикнути.

Кидати в сновидінні браслет: незабаром вам належить зробити вибір, від якого залежатиме не лише ваше майбутнє, але й існування ваших друзів і близьких. Вам потрібно все ретельно зважити, щоб прийняти рішення, і обачність у цій справі кращий друг. Бачити, як хтось втратив браслет: сон передвіщає швидке вирішення складних проблем. Можливо, воно здійсниться завдяки комусь із ваших знайомих. Але не дуже сподівайтеся на допомогу з боку дарувати браслет: зараз ви почуваєте себе на вершині успіху: ви можете і все вам під силу, тому немає нічого поганого, якщо від щедрот ваших ще комусь буде добре. Насправді ваше положення.

Браслет уві сні завжди означає узи або обов’язки, якими ви пов’язані з іншою людиною. Звичайно, в основному це відноситься до сфери особистих відносин. Іноді сон пророкує вам, що ви опинитеся в дуже скрутному становищі або потрапите на прийом ворогів або опинитеся втягнутим у скандальну історію. Такий сон особливо важливий, якщо ви побачите у себе на руці браслет, який вам не сподобається або який ви захочете зняти, але не зможете. Якщо уві сні ви бачите, що у вас на руці надітий красивий і дорогий браслет, якого ви раніше ніколи не бачили, то вас чекають великі зміни в особистому житті, які порадують вас. Іноді сон пророкує вам таємну любов і часті побачення. Молодим людям такий сон пророкує швидке і поспішний вступ у шлюб.

Сон, у якому ви отримуєте браслет в подарунок, передбачає також швидкий вступ у шлюб. Якщо уві сні ви зриваєте подарований браслет з руки і швыряете його в обличчя вашому чоловікові або його родичам, то вас чекають сімейні чвари, за якими послідує розлучення. Побачити в сні подарований браслет гнутим, зламаним, які випали камінням — передвісник того, що ваш шлюб буде нещасливим і триватиме недовго після такого сну. Втратити браслет у сні — знак неприємностей і провалу планів. Еели жінка побачить у сні, що чоловік застебнув браслет на її руці, то вона вийде заміж за цю людину і стане йому гарною дружиною. Дивіться тлумачення: Коштовності, Ланцюги, Кайдани, Дорогоцінні камені.

Браслет є турботою для чоловіків, хто одягнув його собі на руку, і прикрасою, благом і радістю для жінки. Ще кажуть, що браслет зі срібла — це символ віри і побожності, бо браслет одна з прикрас мешканців Раю. Носити золотий браслет у сні — до здійснення гріховного вчинку. Якщо чоловік побачить, що носить браслет вище ліктя, то можливості і авторитет його брата значно збільшаться. А якщо браслет складений з окремих намистин, то він зазнає зайві клопоти, пов’язані, швидше за все, з його братом або сестрою. Якщо жінка уві сні одягає браслет на руку вище ліктя, то вона стане ще більш красивою і привабливою.

Прикрашає ваше зап’ястя браслет сниться до того, що в реальному житті ви отримаєте подарунок. Сон, привидевшийся на четвер, віщує сюрприз, за який ви будете вдячні долі. Якщо в ніч на вівторок вам сниться, що ви знайшли браслет, це пророкує великий куш у вигляді виграшу. Якщо у снах на середу ви втратили браслет, то незабаром ваші діти можуть доставити вам серйозні проблеми.

Браслети сняться до багатства і радості. Купівля уві сні браслета — це вказівка на майбутню залежність від інших; продаж загрожує розоренням. Втрата браслета — це сон про прихід глибокого смутку на зміну радісним почуттям. Побачений зламаний браслет обіцяє ніжну прихильність. Якщо уві сні ви комусь подарували браслет, скоро вступите в шлюб.

Браслет на власній руці сниться до того, що в найближчому майбутньому на вас може чекати досить вигідний шлюб. Ви знайшли браслет — знак прийдешнього розташування до вас долі. До вас прийде велике, яскраве почуття, яке освітить всю вашу життя. Ви дуже скоро одружитеся, якщо в сні хтось надів браслет вам на руку.

Бачити уві сні браслет на руці — подарунок коханця або одного — є знаком раннього і щасливого заміжжя. Якщо молода жінка втрачає свій браслет, її чекають самі різні неприємності. Знайти в сні браслет — до того, що Ви станете власником значної власності.

Отримати в дар, знайти браслет — вас хочуть прив’язати до себе, можливо, шляхом надання вам послуги. Ви дарували браслет самі або бачили чужий — ви самі закабалити когось або хочете це зробити — швидше за все, в сім’ї.

Якщо жінці сниться, що коханий подарував їй браслет, це означає щасливий шлюб. Втратити браслет у сні означає сварку з коханим.

Бачити уві сні браслет — пастка, носити на руці — скандальна історія, отримувати в подарунок — таємна любов.

Для чоловіка шлюб за розрахунком; поліпшення здоров’я. Для жінки таємна любов, приємна залежність.

Браслет сниться до швидкого вступу в шлюбний союз.


Залишити відгук