День Народження 18 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Подібно відважним лицарям часів короля Артура, що народилися в цей день присвячують життя виконання своєї місії. Наділений благородством і піднесеними ідеалами, ви з однаковою щирістю і самовіддачею підходите і до роботи, і для відпочинку. Вашою сильною рисою є уміння не тільки бачити загальну картину, але і помічати невеликі деталі. Подібно більшості Стрільців, народжені 18 грудня не бояться ризику. Здатність до оцінки і досягнення високих результатів, спонукає вас відстоювати ідеали, в які ви вірите, а цікавість дослідника змушує з головою занурюватися у незвідане. Захищаючи нові ідеї або проекти, що ви не боїтеся пов’язаних з ними небезпек.

Народженим 18 грудня слід уникати надмірних навантажень. Навіть визнання одного лише факту, що існує межа можливого — це вже позитивний крок. Народжені в цей день можуть бути схильні до виснаження (в сенсі втрати енергії), крім того, існує ризик збитися з наміченого курсу, опинившись в нереальному світі. Ключовий момент — вироблення об’єктивності. Ось чому так важливо знайти вірного друга і помічника, наставника, терапевта, який міг би допомогти у важкі часи. Фізичний знос організму (головним чином з-за недбале ставлення до здоров’я) можливий, але для народжених 18 грудня набагато складніше впоратися з труднощами психологічного характеру. Збалансована дієта, заснована на зернових і овочах, скорочення цукру і алкоголю — найважливіші елементи в боротьбі за збереження здоров’я. У плані фізичних вправ можна порадити м’які або помірні навантаження, причому не змагального характеру, які слід чергувати регулярним відпочинком.

Для народжених 18 грудня життя написана великими літерами. Любителі широких полотен, вони зазвичай ставлять перед собою масштабні цілі, однак у процесі їх здійснення жодна деталь не буде забута. До речі, довгострокові проекти цих людей завжди розроблені скрупульозно і розписані до гвинтика. Досягнення народжених в цей день, як правило, вражають навіть саму багату уяву, і все ж при всій їх відданості справі оточуючим іноді здається, що вони занадто поверхові, оскільки поєднання кількості з якістю враховується далеко не завжди.

Знак Зодіаку 18 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до вогненним знакам, які відрізняються наступними якостями: безвідповідальність, грубість, щирість. Стрілець — людина енергійна, любить собак, має велику спрагу духовної самостійності.

Планета Управитель: Юпітер. Її «дари» Стрільцю — пристрасть до всього престижного, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувалося давно. Юпітер сприятливий для турагентів. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за відсутність уміння зважувати інформацію, а також вибіркове ставлення до інформації.

Народилися 18 грудня Стрільці – ідеалісти, вірні своїй місії. Вони завзято відстоюють ідеї, в які вірять. Для таких людей світ ділиться на своїх і чужих. Перші поділяють їх цінності, ідеали, інтереси. Другі живуть за законами, чужим для народжених 18 грудня. Стрільці допитливі, воліють дослідні види діяльності. Для них важливо отримувати нові знання, досвід. Кожен Стрілець прагне постійно розвиватися. Зупинятися на досягнутому не в його правилах.

Народжені 18 грудня готові до забігу на довгу дистанцію. 1од за роком вони вперто зводять свій Вавилон. Якщо робота не ладиться, вони все одно доводять її до кінця. Відмова від задуманого рівносильний для них образі. Такий підхід поширюється, до речі, і на питання любові і дружби. Це, звичайно, не означає, що найкращий вихід із них — не заводити занадто тісних знайомств. І все ж уміння переглядати свої очікування, якщо з’ясується, що один їх не виправдав, виявиться аж ніяк не зайвим. Народилася 18 грудня корисно переглядати свої взаємовідносини з оточуючими і намагатися не домінувати в їх житті. Хоча самі вони і не є надто залежними, їх вимогливість до інших може бути підвищеною. Найчастіше їх самопоглощенная особистість вимагає лише одного — не заважати їй.

Багато з тих, хто народився 18 грудня, живуть в особливому світі, наелектризовані складними планами та ідеями. Їм потрібна свобода, щоб мати можливість реалізувати свої грандіозні плани. Вони рідко просять дозволу на це або благословення у інших. Будучи дітьми, вони потребують батьків, які могли б підтримати їх і забезпечити нормальний рівень життя. Коли ж вони самі стають батьками, їм слід пам’ятати, що довірчі відносини з власними нащадками можуть встановитися тільки в разі надання їм більшої самостійності.

Менш освічені особистості тих, хто народився 18 грудня, нерідко розриваються між нереалістичними амбіціями, бажаннями і надіями. Їм потрібно трохи зменшити свій запал і поставити перед собою досяжні цілі. Мабуть, більш за все для здійснення своїх задумів народжені 18 грудня потребують комфорт і… участливом друга, який виявиться не тільки люблячим партнером, але і всі розуміють соратником. Для тих же, хто ще не знайшов у собі закладений природою потенціал, найважливішим моментом є визначення найбільш зручного стилю життя і робочого оточення.

Чоловік Стрілець — народився 18 Грудня

Чоловіки, народжені 18 грудня — можуть пишатися такими рисами: такий кавалер — експансивний, відкритий, духовний, добре обізнаний, інформований. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 18 Грудня

Жінки, народжені 18 грудня, характеризуються такими якостями: така дама — чесна, смілива, турботлива, природна. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 18 Грудня

Люди, народжені 18 грудня знак зодіаку Стрілець, чого хочуть у житті домогтися, вони будують грандіозні плани свого майбутнього, де їм відведено гідне місце. Життя для них розмальована яскравими фарбами, і свою картину вони пишуть широкими мазками. Своєї мети вони будуть домагатися, послідовно дотримуючись усіх деталей свого плану, реалізуючи його по пунктах. Обсяг виконаної ними роботи не можна охопити поглядом, вони враховують будь-які дрібниці і заздалегідь прораховують усі можливі варіанти. Хоча якість завершеного ними проекту може страждати від занадто великої кількості запланованих справ і не дотягувати до досконалості.

Роками працювати над довгостроковими проектами, по цеглинці вкладаючи в нього свої душевні і фізичні сили, характерно для Стрільців, народжених 18 грудня. Навіть якщо результат не зовсім відповідає задуманому, робота все одно буде доведена ними до кінця. Зупинитися на півдорозі — для них означає визнати свою поразку, чого вони категорично не сприймають. І в особистих стосунках вони схильні до постійності, фактично будучи однолюбами, і друзі у них надійні, перевірені часом. Вони не люблять вносити зміни в своє життя. Це швидше є перевагою, а не недоліком, але у випадку несприятливих обставин вміння відмовитися від застарілих відносин було б незайвим для них.

Ті, хто народилися 18 грудня знак зодіаку Стрілець, повинні підкорятися вимогам, диктованих середовищем і приймати зміни як доконаний факт, коли в цьому є необхідність. Не варто вимагати від інших того, що вони дати не в силах. Такі люди зазвичай зосереджені на власному внутрішньому світі, і сторонні перешкоди відчуваються ними лише як слабкі відгомони, що доносяться ззовні. У них дуже багато ідей і нереалізованих планів, для здійснення яких їм не вистачає часу та коштів. Схвалення оточуючих не настільки важливо для них. Якщо в дитинстві вони не мали змоги втілити задумане у життя, то згодом чиясь думка не може служити перешкодою для цього.

Щоб домогтися порозуміння з власними дітьми, людям, народженим 18 грудня знак зодіаку Стрілець, потрібно навчитися сприймати їх як самостійні особистості і надавати їм свободу вибору. Деяким з них не вдається провести свої плани в життя, їх проекти продовжують існувати лише у них в голові, всі їх надії залишаються невиправданими. У таких випадках потрібно змиритися з неминучим, і перейти до більш життєздатною версії задуманого. Підтримка друзів і близьких послужить їм стимулом для подальшого просування і забезпечить відповідні умови для цього. Якщо ж вони ще не визначилися зі своїм призначенням у цьому світі, комфорт в повсякденному житті і доброзичливий колектив як не можна більш необхідні для них.

Любов і Сумісність

Повинні бути дуже уважні, щоб не домінувати над близькими людьми. Хоча мова не йде про осіб, які потребують чимось або залежних від партнера, що народилися в цей день до партнера можуть бути надмірно вимогливі. Вони мають потребу в тому, щоб створити хороший тил, який буде забезпечувати надійність і гарантувати ефективність вироблених операцій. Або ж народилися 18 грудня повинні знайти партнера, який буде знаходитися у винятковій гармонії з ними. Важливо, щоб партнер був не тільки уважним і ласкавим, але також розумним і розуміючим другом.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Люди, що народилися 18 грудня, мають піднесені ідеали, цілі. Вони благородні, чесні. Такі люди мають чудові манери. Народилися 18 грудня ратують за справедливість. Їм чужі земні думки. Народилися 18 грудня називають мрійниками, ідеалістами. Вони немов народилися не в свій час. Жити за лицарським ідеалам сьогодні вкрай складно. Але неординарним особистостям, народився 18 грудня, це вдається. Сильною стороною таких людей є щирість. Вона підкуповує, привертає увагу людей. Народився 18 грудня не становить праці об’єднувати навколо себе однодумців.

Стрілець-професіонал ставить перед собою глобальні цілі. Він мислить масштабно, невпинно генерує ідеї. Стрілець є відмінним стратегом. Планування – його коник. А ось технічне виконання краще доручити іншим фахівцям. Рутинна робота пригнічує Стрільця. Це приводить до нагромадження втоми, появі незадоволення діяльністю. Що стосується сфер діяльності, ідеальними для Стрільця є напрямки, де є місце досліджень, відкриттів. Причому відбуватися вони не в кабінетах, а в полі.

Здоров’я і Хвороби

Надмірні навантаження можуть підірвати хороше здоров’я Стрільця. Межа можливого існує. Це Стрільцеві необхідно визнати. Випробовувати себе на міцність з фізичної та психологічної точки зору – не найкраще рішення. Куди практичніше вжити превентивних заходів для збереження здоров’я. Стрілець, який народився 18 грудня, як і будь-який інший представник знака, схильний до різного роду залежностями. Найбільш небезпечні наркотична, алкогольна, ігрова. Не менше проблем принесе здоров’ю трудоголізм.

Доля і Удача

В цей день народжуються цілеспрямовані, вольові люди. Вони володіють завидною завзятістю в досягненні своїх цілей. У першій половині житті можливі проблеми, труднощі. Але, маючи стійкий характер, проявивши рішучість і цілеспрямованість, людина подолає всі перешкоди і, застосовуючи правильно дані від народження таланти, зможе домогтися благополуччя, зайняти високе положення в суспільстві. Особливо успішно може проявити себе в науці, політиці, бізнесі.

Поради Стрільцям, Народженим 18 Грудня

Стрілець, народився 18 грудня, доводить почате до кінця будь-яку ціну. І це чудово. Але чи не краще завершити проект, обійшовши бетонну стіну, ніж витрачати час на її руйнування, прибирання уламків та інші непотрібні роботи? Створити гармонію в своїй душі. Якщо ви оточені люблячими і розуміючими людьми, вам немає потреби порушувати мовчання і зраджувати своїй природі. Дайте можливість оточуючим висловити свою думку.


Залишити відгук