Сонник Одруження — до чого сниться ?

бути Присутнім у сні на церемонії одруження в якості гостя — знак того, що вам належить виконати ваші обов’язки незалежно від того, подобаються вони вам чи ні. Такий сон також пророкує вам якісь значні події у вашому житті і отримання звісток. Новини будуть гарними, якщо шлюбна церемонія пройде без пригод. Якщо ж під час церемонії щось трапиться, то известия будуть поганими і несподіваними для вас. Нещасний випадок або плутанина під час церемонії — передвісник лиха і страждань. Якщо уві сні ви є одним із наречених і ваш наречений (або наречена) раптом пройдуть повз вас, то вас очікує сварка з коханим і гіркі розчарування. Чорний одяг на гостях і їх похмурі особи під час одруження не обіцяє вам нічого гарного. Вшановувати молодят на церемонії — символ здоров’я і щастя.

Весілля, яка Вам приснилася, означає, що Вам належить досить відверта розмова з близькою людиною з приводу Ваших минулих інтимних відносин. Розмова може йому не сподобатися, тому заздалегідь підберіть м’які слова і вирази, якими Ви збираєтеся скористатися. Якщо Ви бачите уві сні власне весілля, це говорить про те, що Ваші стосунки з коханим зайшли в глухий кут або підійшли до логічного завершення.

Бачити чуже одруження — Ви успішно знайдете вихід із ситуації, яка була причиною Вашої тривоги. Для жінки — бачити таємне вінчання — Вам слід навчитися стримувати сої бажання й пориви. Для дівчини — погодитися вийти заміж — Ви сильно зростають в очах людей, що мають вплив на Вашу долю, і виправдаєте довіру. Для холостого людини бути одруженим уві сні — нещастя.

Бачити уві сні чиєсь одруження — до приємних новин, які хоча і не будуть пов’язані з вами безпосередньо, але все ж торкнуться вас теж. Якщо вам приснилася власна весілля, значить, незабаром вам буде піднесений сюрприз, а від вас буде потрібно поставитися до нього з максимальним розумінням і здогадатися, що він означає.

Суспільна подія. Бачити одруження з боку неприємні події в державі, місті, які не торкнуться вас прямо, але змусять похвилюватися. Бути гостем — події торкнутися вас і погіршать ваше положення.

Здійснювати одруження — повернешся до виконання своїх обов’язків.


Залишити відгук