Сонник Черевики — до чого сниться ?

Якщо уві сні ви побачили свої черевики на комусь іншому, то ваш коханий або чоловік вам зраджує. Якщо уві сні коханий чоловік дав вам черевики свого чоловіка або дружини, то не розраховуйте, що ви зможете спокійно розлучитися з ним. Ваш зв’язок буде тривати довго, як би ви не чинили опір цьому. Вибирати черевики в магазині — знак того, що скоро у вас з’явиться новий вид заробітку. Чим якісніше і дорожче буде обрана вами пари, тим краще і вигідніше буде ваша робота. Надіти уві сні красиві і нові черевики — знак пошани і поваги, підвищення по службі, успіху в справах.

Якщо ваш коханець приніс до вас в дім свої старі черевики, то це означає, що у важку хвилину він відвернеться від вас. Бачити уві сні свої старі черевики в жахливому стані — передвісник того, що ваші справи погіршаться. Одягати свої черевики у сні — до отримання Звістки про просуванні справ; якщо черевики порвалися і ви не можете їх надіти, то обставини зміняться в гіршу сторону і вам доведеться шукати роботу і засоби до існування. Надягати в сні грубі черевики — до швидкої весілля або великою і щасливою змін у житті. Якщо вони розваляться, то ваш шлюб або зв’язок розпадеться. Купувати черевики — нові плани та зміни. Все залежить від вашого вибору уві сні: чим краще і добротнее будуть ваші черевики, тим краще будуть складатися ваші справи. Бачити в сні багато черевик — великі можливості. Зробіть уві сні правильний вибір.

Брудні черевики — передвісник великого скандалу, який спаплюжить вас в очах оточуючих. Чистити черевики у сні — знак того, що вам вдасться відновити своє добре ім’я. Дарувати уві сні черевики означає, що ви будете вдячні другові за допомогу. Якщо вам підносять черевики, то цей чоловік небайдужий до вас і ви можете розраховувати на нього. Якщо уві сні ви не можете відшукати свої черевики, то вас чекають втрати і розлука з другом. Іноді такий сон може передбачати, що ваш чоловік або коханий стане жертвою нещасного випадку. Якщо черевики малі вам, то ви взялися не за свою справу і вам краще відмовитися від нього відразу. Спортивні черевики — знак того, що вам належить виконати багато роботи, яка увінчається успіхом. Дерев’яні, ганчіркові або солом’яні черевики у сні — знак потреби і втрат. Дивіться тлумачення: Колір, Каблук, Взуття, Чоботи, Туфлі, Тапочки.

В ніч на неділю черевики сняться до неспокійним днях, величезним хвилюванням, розчарування в людях і в житті. Якщо вам снилося, що доводиться носити черевики свого не розміру, пророкує скарги близьких вам людей на вашу неуважність та халатність по відношенню до них. Красуються на вас нові черевики сняться до того, що незабаром ваші фінансові активи зміцняться і почнуть неухильно зростати. Побачені вами черевики у вітрині магазину віщують, що в реальному житті ви не помітите знаків долі і пропустіть можливість стабілізувати своє фінансове становище.

Якщо сниться, що ви носите ненависні вам черевики, то наяву вам належить доленосний розмова з людиною, до якої ви відчуваєте серйозні почуття. Цілком ймовірно, що звуки маршу Мендельсона невдовзі пролунають і для вас. Якщо уві сні ви обуваете черевики, а вони вам не по розміру, то сон попереджає про те, що, оскільки ви неважливо злагоді з людьми, обстановка у вашому оточенні загострюється і може виникнути серйозний конфлікт.

Надягати черевики — дізнаєтеся щось приємне; тісні чекає важке життя; порвані – будете незаслужено ображених; купувати черевики — до дороги; бачити їх багато — попереду судовий процес; чистити — до величезної шани і любові; втратити — до відчутної втрати; подарувати черевики — до хорошого вчинку; приміряти — ваше підприємство буде розвиватися вдало; дерев’яні черевики сняться до втрати клієнтів; побачити солом’яні — остерігайтеся лихварів; туристські — якесь справа буде успішною.

Побачити на комусь свої черевики — поганий сон для люблячих. Цілком можливо, що суперник витіснить Ваш образ із серця коханої істоти. Надягати в сні нові черевики — до великої удачі в справах, для чоловіків — до підвищення зарплати. Старі черевики у Вашому сні — попередження проти хитрих пасток на Вашому шляху до успіху.

Чисті, новенькі черевики віщують вдалі справи та ділові зв’язки. Старі, брудні черевики, з’явилися уві сні, передрікають, що ваше життя наповниться порожніми клопотами, які будуть пов’язані із зустрічами і переговорами з малозначними персонами.

Сон, в якому ви на когось бачите власні черевики, означає, що ви зрадите людини, закоханого в вас. Можливо, ви зустрінете нового друга, який насправді виявиться непорядним людиною, використовують вас для своїх цілей.

Одягти нові жмущие черевики — попереду випробування, спровоковані власною необережністю.


Залишити відгук