Сонник Бородавка — до чого сниться ?

Бородавка уві сні — символ неприємностей. Однак бачити у себе багато бородавок — добрий знак. Такий сон пророкує вам багатство, отримання звістки, що ощасливить вас, почесті і перемогу над ворогами. Якщо бородавки дуже турбують вас тим, що псують вашу зовнішність чи тіло, то вам загрожує безчестя або вас опорочат. Якщо бородавки зникнуть на ваших очах, то вас чекає успіх і щастя. Бачити уві сні бородавки в інших — передвісник швидкої небезпеки, яка несподівано нависне над вами. Сон попереджає вас, що ви не повинні довіряти друзям і розповідати їм усе про своїх справах, тому що серед них є недоброзичливці, які тільки і чекають випадку, щоб підставити вас.

Бородавки, як і деякі інші тілесні недоліки, символізують статевий акт. Якщо жінка бачить у себе бородавки, то вона схильна до активних і численних сексуальних зв’язків, але невпевненість в своїй привабливості стала ускладнювати їй життя. Якщо чоловік бачить у себе бородавки, то він прагне до гомосексуальних зв’язків, виправдовуючи це тим, що жінки не знаходять його досить привабливим і сексуальним. Якщо ви бачите бородавки у інших, то ви заздрите людям, які займаються одностатевої любов’ю, але самі не хочете або не ризикуєте цим займатися. Якщо ви виводите бородавки у себе, то це символізує подавлені сексуальні бажання.

Якщо Ви в сні стурбовані тим, що у Вас бородавки — це означає, що Ви будете здатні успішно відбити випади проти Вашої честі. Побачити, що бородавки на Ваших руках зникають, означає, що Ви переборете всі перешкоди на шляху до успіху. Побачити бородавки в інших — це попередження про те, що поруч з Вами знаходяться найлютіші вороги. Якщо Ви виводите їх — це означає, що Ви будете з енергією відображати загрожують Вам і Вашим рідним небезпеки.

Сон обіцяє в реальному житті любовний трикутник. Ви мучитеся питанням, з ким залишитися, причому жоден з кандидатів не влаштовує вас повністю. З першим ви хочете просто спілкуватися, так як він хороший і цікавий чоловік, другий же приваблює вас тільки в ліжку.

Бородавки на своєму тілі — до подарунків, знахідками; на чужому — попереду зустріч, яка пізніше стане причиною отримання прибутку або удачі.

Сон про бородавки означає неприємну звістку, на руках — багатство; Бачити в інших — несподівана загроза.

Бородавки, побачені в інших — до небезпечних ворогів; у себе — до багатства.

Бородавка уві сні — ознака радісну звістку.

Бородавка сниться до таємним страждань.


Залишити відгук