Сонник Борода — до чого сниться ?

Сон, у якому ви раптом побачите себе з бородою, пророкує вам успішний перебіг справ та прибуток від них. Жінці побачити себе з бородою сон пророкує, що їй доведеться в житті нелегко. Вона розлучиться зі своїм коханим, або овдовіє, або їй доведеться самостійно приймати відповідальні рішення і виконувати їх. Сон пророкує, що вона успішно впорається зі своїми проблемами і доля щедро винагородить її за мужність і завзятість. Вдові такий сон пророкує швидке заміжжя. Дівчині такий сон обіцяє швидкий вступ у шлюб. Вагітній жінці сон пророкує народження сина. Підрівнювати бороду у сні — знак швидкого вступу в шлюб або любовної зв’язку для молодої дівчини. Іншим такий сон пророкує смерть або втрату стану. Розчісувати бороду у сні — знак того, що всяке заплутана справа проясниться, і ті, хто у сварці, помиряться.

Обстригти комусь бороду в сні — знак одержання прибутку нечесним шляхом або несправедливість по відношенню до інших. Якщо уві сні ви выщипываете комусь бороду, то з вашої вини постраждають люди, які вам довірилися. Побачити в сні чорну бороду — знак здоров’я. Якщо борода при цьому ще розкішна і довга, то ваші друзі та близькі не залишать вас у важку хвилину. Якщо борода в кучерях, то вас чекають сварки з родичами. Руда борода у сні — неприємне ознака. Сон про неї пророкує вам, що ваші друзі і родичі обведуть вас навколо пальця, як тільки їм випаде така можливість. Сон попереджає вас про підступність ваших друзів.

Якщо вам присниться, що ваша борода випадає або лізе, то вас чекає багато втрат і страждань; якщо вирвали бороду, то остерігайтеся нещасного випадку з родичами, втрати дорогої і улюбленої речі або великих неприємностей. Якщо бачите в сні, як росте борода, то вас чекає успіх у справах і приріст стану. Побачити себе в сні з довгою бородою — знак шани і нагороди, успіх у справах, які чекають вас. Для жінок такий сон менш сприятливий, так як їм ці почесті і нагороди дістануться дуже нелегко. Іноді такий сон передвіщає їм швидке виконання їх бажання. Маленька борода у сні — несприятлива ознака, що означає, що скоро ви опинитеся втягнутими в судовий розгляд. Якщо при цьому у сні ваша борода почне лізти, то вас чекає ганьба, приниження і програш процесу.

Якщо уві сні чоловік бачить, що він збриває свою бороду, то його чекає багато неприємностей, які зваляться на нього, як сніг на голову. Якщо уві сні ви побачите древнього старця з сивою бородою, то ви опинитеся в положенні, коли вам знадобиться розумна порада досвідченого людини. Якщо уві сні старець заговорить з вами, то вам слід запам’ятати його слова, тому що, можливо, пізніше ви знайдете відповідь на своє запитання або підказку. Мити бороду уві сні — передвісник печалі, а суха борода — до веселощів. Якщо маленька дитина побачить себе в сні з бородою, то його чекає скора смерть. Молодій людині сон пророкує успіхи. Якщо уві сні ви підпалили свою бороду, то вас чекає розлука з коханою. Дивіться тлумачення: Вуса, Волосся, Стригти, Бакенбарди.

Борода у сні — багатство, велич і краса. Іноді вона вказує на благочестя і прихильність до Сунні (того, що говорив і робив Пророк, з. а.с. Якщо хто побачить, що вона подовжилася, той здобуде багатство, славу і життя в достатку. Борода грішника-це його покаяння, а якщо він заблуканий, то стане на Істинний Шлях.

Якщо хто-небудь у сні бачить свою бороду поголеною, то це означає падіння його репутації серед людей. Таке ж тлумачення відноситься і до того, у кого випадає борода. А хто побачить себе з поголеною головою і бородою і якщо уві сні є ознаки, що вказують на добро, той розплатиться зі своїми боргами, вирішить свої проблеми і, якщо хворий одужає. А якщо уві сні немає таких ознак, то це не до добра. Для отрока бачити себе в сні з бородою — не до добра.

Чорна, як смола борода у сні — до збагачення. Червона борода у сні — доказ побожності і благочестя її власника. Для жінки бачити себе в сні з бородою, означає ніколи не народити. Якщо жінка заміжня, то цей сон може вказувати на близьку розлуку з чоловіком. Якщо вагітна жінка побачить себе в сні з бородою, то вона народить сина, який згодом може осиротіти. Біла або сива борода — до гідності і добробуту.

Приснилося бороду можна вважати доброю ознакою, оскільки це символ могутності і величі. Ще більш сприятливим є сон, у якому ви бачите довгу бороду або бородатого риса, тому що цей персонаж передвіщає успіх і достаток. Заміжня жінка уві сні голила бороду — у її чоловіка можуть трапитися неприємності. Сон, в якому у вас була гарна довга борода, повідомляє вам, що справи повернуться в більш сприятливе русло, перешкоди будуть подолані; відбудеться важлива зустріч; буде вам у всьому супроводжувати успіх.

Дівчина побачила уві сні, що у неї виросла борода, — значить, вона вийде заміж за своїм бажанням і народить багато дітей. Такий же сон побачила заміжня жінка — незабаром буде змушена стати главою дому. Вагітній сон передвіщає появу на світ сина. Втратили уві сні бороду або спостерігали за тим, як хтось її виривав або збривав, — наяву вас чекає втрата достатку, втрата близьких.

Бачити уві сні бороду — означає, що Вам буде протистояти якась чужа Вам по духу персона, Вам належить жорстока боротьба за владу, і, ймовірно, в цій боротьбі у Вас будуть втрати. Сива борода означає невдачі і сварки. Бачити бородату жінку — означає неприємні зустрічі і тривалу хворобу. Якщо в сні хтось тягне Вас за бороду — чекайте, що Ви піддастеся великому ризику, якщо не поступитесь власністю. Причісувати і пестити бороду — до того, що Ваше марнославство буде рости разом із добробутом, роблячи Вас вкрай неприємним для колишніх друзів. Якщо молода жінка в сні пестить бороду — сон вказує на її бажання порушити обітницю безшлюбності і на побоювання невдалого заміжжя.

Бачити, як борода росте у себе — до багатства (те ж і для волосся на ногах), в завитках — сварка а родичами. Стригти — втрати грошові або в особистому, стригти іншому — до сварки, підрівнювати — до поліпшення справ. Для дівчини сон про бороду — поспішний шлюб або зв’язок, для заміжньої жінки — до вдівство або втрати чоловіка, для вдови — до чергового заміжжя, для вагітної — до народження сина, для дитини — смерть. Втрата бороди — розрив відносин, втрата майна і честі. Голити самому — рішення турбот в любові. Руда борода — підступні друзі (жовтий колір — Заздрість).

Борода зазвичай символізує рослинність на статевих органах. Красива, доглянута борода символізує нормальне функції статевих органів. Неохайна борода чи борода з крихтами і залишками їжі символізує захворювання статевих органів або їх функціональні розлади. Залицяння за бородою говорить про схильності до занять самозадоволенням. Збривання бороди символізує страх кастрації або втрати статевої сили. Борода у жінки символізує її прагнення до лесбійської любові.

Бачити, як росте борода, — збільшиться ваше майно; обстригти комусь- реалізуєте задуману несправедливість; вищипувати бороду — ви повинні заспокоїти своїх боржників або кредиторів; побачити чорну бороду — до здоров’я; розкішну і довгу — у вас багато захисників; бачити випадають з бороди волосся — до великої скорботи; руда сниться до підступності приятелів.

у сні у вас була борода, хоча в житті вона відсутня, — у вас з’являться захоплення, властиві людям вашого віку. Розчісувати — до серцевих захоплень; підстригати — до занять, більш властивим дітям і молоді. Голити бороду — ви соромитеся своїх захоплень, проте відмова від них ваше життя збіднить і позбавить сенсу.

чоловіки влада, повага, придбання; кучерява або руда обман, заздрісники; довга вказівку на магічну силу і духовну владу. Стригти, втрачати бороду поганий знак втрати. Борода у дівчини заміжжя, народження сина; у жінки втрата, розрив відносин. Борода у дитини знак його особливої місії долі або його смерті.

Бачити як борода росте — зросте майно, обстригти комусь- вчинити задуману несправедливість, вищипувати бороду — ти повинен заспокоїти своїх довірителів. Бачити чорну бороду — здоров’я, розкішну і довгу — дуже багато захисту у тебе, лезущую (випадає) — велика скорбота, руду — підступні приятелі.

Це неоднозначний образ, який означає, з одного боку, мудрість прожитого часу, а з іншого — маскування, за якою ховаються фізичні недоліки особи, тобто наші помилки і омани.

Бачити в сні, як росте борода, – знак придбання матеріальних благ. Обстригти комусь бороду – задумати і здійснити несправедливий вчинок.

Сон, в якому жінка носить бороду і доглядає за нею, говорить про те, що вона боїться невдалого шлюбу.


Залишити відгук