Сонник Боротьба — до чого сниться ?

Якщо Ви в сні боретеся з ким-небудь — чекайте в недалекому майбутньому зіткнення з серйозними труднощами, але якщо у Вашому сновидінні Ви здобудете перемогу — значить, Ви подолаєте перешкоди, які стоять на вашому шляху. Для ділових людей такий сон передвіщає конфлікти з партнерами. Спостерігати боротьбу — означає, що Ви даремно растрачиваете свій час і кошти. Якщо під час боротьби Ви отримаєте травму — такий сон обіцяє Вам матеріальні втрати. Якщо уві сні Ви спостерігаєте дуель на пістолетах — такий сон обіцяє Вам тривоги в майбутньому, але, зрештою, всі Ваші проблеми вирішаться благополучно.

Боротьба з кимось або чимось у сні — символ клопоту, неприємностей, конфліктів з партнерами. Якщо уві сні ви боретеся зі злом, то вас чекає заслужена нагорода і почесті. Якщо уві сні ви бачите, як інші борються між собою, то вам слід бути уважнішими до вашим близьким, тому що ви ставитеся до них безсердечно, нещадно і змушуєте їх страждати даремно. Дивіться тлумачення: Битва, Бити, Бійка.

Побачити, як з якимось чоловіком у вас була боротьба, причому відбувалася вона на арені, на очах у публіки, — сон означає, що і в реальному житті належить боротьба; це може бути навіть бійка в самому прямому сенсі. Боротьба з чудовиськами або тваринами сниться до хвороб, причиною яких будуть представники фауни (алергія, сальмонельоз, орнітоз).

Вести боротьбу — хорошими справами заслужити нагороду, бачити боротьбу — не маєш серце по відношенню до своїх ближніх. Бачити криваву боротьбу — погана майбуття.


Залишити відгук