Сонник Болячки — до чого сняться ?

Бачити болячки – хвороба принесе втрату і душевне виснаження, бинтувати рани (налагоджувати компрес) – виконання найпотаємніших бажань на радість оточуючим. Немовля з глибокою, що доходить до кістки виразкою – болісні і прикрі події, Вашим дітям будуть загрожувати інфекційні захворювання; бачити на своєму тілі – швидке розлад фізичного та душевного здоров’я. Цей сон пророкує не лише хворобу, але й погіршення Ваших справ на роботі. Також див. Хвороба, Біль.

Побачити у себе на тілі болячку у сні означає, скоро ви станете учасником якогось несподіваного і неприємного події, яке не пройде для вас безслідно. Заліковувати болячки і побачити, як вони зникають, — передвісник успіху і виконання бажання. Чим огидніше болячки на вашому тілі, тим неприємніше будуть події, які очікують вас. Дивіться тлумачення: Рана.

Болячка — це наклеп, наклеп. Болячка на вашому тілі — до неприємностей через наговору на вас. Болячка в іншого — даремно ви про когось погано думаєте, ця людина повністю чистий перед вами.


Залишити відгук