День Народження 17 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Люди, які відзначають день народження 17 грудня, являють собою цікаве поєднання оптимізму, прямоти і проникливості, властивих Стрільцеві, і амбіцій, гостроти мислення і практичності числа 17. Успіх приходить завдяки вашим власним зусиллям і здатності переконати інших у життєздатності ваших ідей. Тонка інтуїція наділяє вас розумінням принципів розвитку, що дозволяє реально оцінити хід подій і майбутні тенденції. Прямота — ваша найбільш сильна риса, що допомагає створити репутацію чесного, серйозного трудівника. Практичний реаліст, ви берете на себе багато зобов’язань, оскільки досить міцні і цілком здатні нести на собі такий тягар.

Народженим 17 грудня слід побоюватися хронічних захворювань, пов’язаних з венами, кістковою тканиною і м’язами. Будучи натурами земними, вони захоплюються різними дієтами, спрямованими на позбавлення від зайвої ваги. В першу чергу їм варто обмежити споживання м’яса і жиру, а також подумати про скорочення в своєму раціоні молочних продуктів. Рухливі фізичні вправи дуже корисні. Якщо хронічні проблеми зі здоров’ям забороняють таку активність, народженим в цей день слід спробувати йогу і м’які форми калистеники. Тенденція до зловживання постільними задоволеннями — сексом і сном — для деяких загрожує уповільненням розумової активності та ініціативи, особливо якщо вони превалюють над іншими видами активності.

Народжені 17 грудня проявляють підвищену зацікавленість у земному порядку. Прагматичні індивідууми, вони тверезо дивляться на світ. В першу чергу їх цікавить те, що матеріально і солідно; відповідно, всі повітряні категорії — мрії, фантазії, мрії — зовсім чужі їм. Народжені 17 грудня живуть справжнім моментом і хочуть знати, як працюють навколишні явища і предмети. За аналогією з цим вони оцінюють і людей — за їх вчинків і результатів праці.

Знак Зодіаку 17 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до групи Вогняних знаків, які характеризуються наступними якостями: ентузіазм, грубість, оптимізм. Стрілець — людина енергійна, любить тварин, має велику спрагу духовної самостійності.

Планета Управитель: Юпітер. Відповідає за пристрасть до всього соціально схвалюваного, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувається далеко. Ця планета — головний покровитель для викладачів вузів. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідальна за відсутність вміння тверезо оцінювати інформацію, а також сприйняття тільки тієї інформації, що відповідає переконанням.

Стрілець, який народився 17 грудня, потенційно успішний. Він мотивований до досягнень, практичний, раціональний. Стрілець, який з’явився на світ в цей день, не шкодує сил і засобів на саморозвиток. Представник знака розуміє цінність професійних знань. Він прагне стати унікальним спеціалістом. Задатки і здібності цього тільки допомагають. Стрілець дивиться на світ тверезо. Він тяжіє до матеріального. Важливість для Стрільця представляють земні речі. В першу чергу він задовольняє свої потреби, потім піклується про когось іншого.

Народжені 17 грудня звикли приміряти філософські категорії до свого смаку. Вони прагматики, які менше думають про мотиви, а більше — про результати. Для них те, що не мабуть, не має значення, за винятком, звичайно, мети, на яку і повинна бути спрямована їхня енергія, а також творчий потенціал. В силу своєї здатності концентруватися на нагальні справи, вони домагаються значних результатів, не відхиляючись від перспективних завдань.

Якщо у народжених 17 грудня виникають проблеми з спілкуванням або відносинами у суспільстві, це, швидше, наслідок їх серйозної натури. У розмові вони легко відкидають аргументи оточуючих, вважаючи їх легковажними і не мають сенсу. Зневага до протоколу і ієрархії не збільшує їх шансів зайняти чільне становище в громадських колах. Однак для багатьох з них цілком достатньо вже наявного суспільного статусу і визнання. Народженим в цей день слід побоюватися надмірної прив’язаності до матеріальних структур. Їм слід виховувати у собі прагнення до елегантності і витонченості, що полегшить розуміння і сприйняття мистецтва, зокрема живопису, скульптури і танцю, — а це, в свою чергу, розвиває духовність.

На особистому рівні народжені 17 грудня нерідко шукають собі партнера такої ж спрямованості. Проте їм варто побоюватися взаємозалежності, надмірної прихильності до іншої людини. Взагалі тенденція до прихильності одним і тим же ідей, структурам і організаціям може призвести до уповільнення духовного зростання. Це проявляється з особливою очевидністю, коли обставини диктують необхідність змін і прогресу.

Чоловік Стрілець — народився 17 Грудня

Чоловіки, які відзначають день народження 17 грудня — відрізняються наступними характеристиками: такий кавалер — добре обізнана, чесний, веселий, прямолінійний, відкритий. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 17 Грудня

Жінки, які відзначають день народження 17 грудня, володіють наступними якостями: така дама — оптимістична, природна, чутлива, поважає традиції. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 17 Грудня

Люди, народжені в цей день, відносяться до зодіакальному знаку — Стрілець. Чим відрізняється характер людей з такою датою народження? Люди, що народилися 17 грудня знак зодіаку Стрілець, мають практичний склад розуму і реально дивляться на речі. Події і явища, що відбуваються у світі, їх цікавлять виключно з матеріальної точки зору. Все несуттєве, до чого вони відносять мрії і вигадки, марно і навіть шкідливо, на їхню думку. Для них існує тільки сьогодення, і обговорювати те, що ще не сталося, вони вважають абсолютно безглуздим. З цієї ж причини вони ніколи нічого не планують заздалегідь, і всі вчинки здійснюються ними спонтанно. Також і своїх друзів і знайомих вони оцінюють згідно вчинених ними дій і досягнутих внаслідок цього наслідками.

Люди, що з’явилися на світ 17 грудня знак зодіаку Стрілець, — закінчені прагматики і не люблять розмірковувати на абстрактні теми. Вивчення теорії і розробка плану майбутніх дій не є їх сильною стороною. Причини навколишніх подій і альтернативні шляхи їх розвитку мало їх цікавлять. Конкретні результати завершених справ та якість виконаної роботи — єдине, що заслуговує уваги, на їхню думку. Все, що можна виміряти і помацати або побачити своїми очима, практично не існує в їх поданні. Вони повинні мати чітку, конкретну та реальну мету, щоб вжити заходів для її досягнення. Маючи здатність зосереджуватися на виконанні поточного завдання, не відволікаючись на міркування і зважування різних варіантів, вони досягають високих результатів у своїй роботі.

Відносячи спілкування до марного коливання повітря, люди, народжені 17 грудня знак зодіаку Стрілець, мають деякі труднощі у взаєминах з людьми. У спорах будь-які, навіть самі логічно обгрунтовані аргументи не сприймаються ними серйозно, оскільки вони не підкріплені матеріальними доказами. Вони не люблять дотримуватися загальноприйняті правила, вважаючи їх безглуздими і не виявляють належної поваги до статусу високопоставлених осіб. Це позбавляє їх можливості просунутися вгору по кар’єрних сходах, чого, втім, не є у них в намірах, оскільки вони цілком задоволені своїм існуючим становищем.

Для людей, народжених 17 грудня знак зодіаку Стрілець, існує небезпека впасти в залежність від матеріальних благ. Їм потрібно підвищувати свою освіченість в області мистецтва, відвідувати виставки, музеї, ходити в театри. Духовна їжа необхідна для всебічного розвитку особистості. І навіть в супутники життя вони зазвичай обирають таких же прагматичних осіб. Занадто велика збіг поглядів і смаків веде до взаємної деградації і зупинці духовного розвитку. На тлі сучасної дійсності така відсталість переконань створює враження дрімучості і первісності.

Любов і Сумісність

Легко здаються перед чарами інших людей, наділених схожими земними рисами, і намагаються пов’язати свою долю з ними на якомога більш тривалий час. У подібних ситуаціях народжені в цей день повинні стримувати свій виключно вимогливий характер, уникати взаємозалежності та надмірного впливу на партнера.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Народилися 17 грудня – неординарні особистості. У них поєднуються проникливість, відвертість, оптимізм. Також таким людям властива практичність, гострота мислення. Народилися 17 грудня амбітні. Вони готові багато працювати для досягнення успіху. Як правило, працюють народилися 17 грудня не в самоті. Таким людям не складає труднощів створити команду для реалізації проекту. Народилися 17 грудня цінують чесність. Вони ратують за справедливість, не терплять нерівності. Досягнувши певних успіхів, статусу, такі люди не прагнуть підкреслити свою перевагу. Вони продовжують спілкуватися на рівних з тими, з ким працювали пліч-о-пліч.

Стрільці живуть сьогоденням. Вони не будують далекосяжних планів. Сьогодні робота є – добре. Завтра знадобиться інша – знайдеться. Стрільці рідко працюють на перспективу. Вони ідеально виконують поточні операції. Для представників знаку вирішення глобальних завдань – тягар. Їм набагато комфортніше працюється на окремій ділянці, які вони знають вздовж і впоперек.

Здоров’я і Хвороби

Слабкими місцями організму Стрільців, які народилися 17 грудня, є м’язова тканина, кістки та судини. Часто представники знаку страждають варикозом. Травми, що вимагають іммобілізації, нерідко закінчуються атрофією м’язів. Для їх відновлення доводиться вдаватися до фізіотерапії, масажу. Стрільці схильні до повноти. Вони це розуміють, тому захоплюються дієтами. Але організм представників знаку є особливим. Стандартне обмеження мучного, солодкого результату, як правило, не дає. Стрільці, які народилися 17 грудня, частіше поправляються від надлишку в раціоні жирів і білків.

Доля і Удача

В цей день народжуються владні, сильні, наполегливі, честолюбні люди. Вони сміливі, активні, але їм властиві постійні внутрішні коливання. Володіючи різнобічними талантами, людина досягає у житті всього з легкістю. Ця легкість може розвинути і зміцнити в ньому гординю, неповагу до оточуючих, зарозумілість. Якщо людина стане на шлях зла, він може спуститися на саме дно, втративши все, чого досяг.

Поради Стрільцям, Народженим 17 Грудня

Концентрація на нагальні справи – сильна сторона особистості Стрільця. Але постійна концентрація шкодить нервовій системі. Представнику знака необхідно вчитися розслаблятися, відпочивати. Знайдіть місце розваг у своєму житті. Впустіть в неї нові свіжі відчуття. Регулярно виходите у світ, розважайтеся. Активізуйте світське життя, знайдіть спосіб розділити інтереси інших. Допустивши гідних довіри людей у свій внутрішній світ, ви збагатите себе новими знаннями і відчуттями.


Залишити відгук