Сонник Лікарня — до чого сниться ?

Ніхто не зможе назвати лікарню місцем, де можна приємно і з задоволенням провести час. Ми потрапляємо туди в силу різних причин, а також дізнаємося про лікарнях з газет і телевізійних серіалів. В цей заклад краще не потрапляти — ні в ролі пацієнта, ні в ролі відвідувача. І все ж лікарні приходять у наші сни часто, оскільки є невід’ємною частиною оточуючих нас реалій. Як правило, зі сну лікарні зовсім нечасто мають відношення безпосередньо до хвороб. Тим не менше в багатьох сновидіннях у нас є достатньо підстав перебувати там. У нашому сні може з’явитися швидка допомога, реанімація, терапія. Пережитий нами лікарняний досвід також різний: ми, наприклад, ніяк не можемо уві сні вибратися з лікарняного закладу або ж нас лікують абсолютно безглуздими способами.

Дивно, але уві сні відділення швидкої допомоги безпосередньо пов’язані з благополуччям важливих для нас людей та взаєминами з ними. Люди, що потрапили у відділення швидкої допомоги, нерідко надмірно стурбовані думками про своїх відвідувачів або, навпаки, про потерпілих, яких їм доводиться відвідувати. Терапевтичне відділення лікарні сниться, коли ми потребуємо інших людей або ж хочемо самі бути потрібними. Сни, які розгортаються в терапії, — позначення залежності: взаємовідносини в лікарні мають односторонній характер і характеризуються залежністю пацієнта від лікаря. Це одна з різновидів залежності.

Реанімацію можна назвати відділенням, яке пов’язане з небезпекою, а в ряді випадків з полегшенням. Всім ясно, що туди потрапляють тільки серйозно хворі. Може, вам потрібно відпустити когось, пробачити страые образи. Також реанімація може нагадувати про давно померлу людину. У сні ви відчували небажання йти з лікарні — це означає, що у вас немає почуття впевненості в тому, що ви можете спокійно виявитися зі світом один на один: адже лікарня — це не тільки біль, але і турбота, догляд, допомогу. Що у вас за хвороба? Відповідь на це запитання підкаже, в якій сфері ви потребуєте додаткової підтримки.

Лікування абсурдними методами в лікарні — це спосіб зрівноважити дисбаланс в життєвих потребах та вимогах. Всі приділяють надмірну увагу до того, що, на ваш погляд, не заслуговує хвилювань? А може, вас, навпаки, прагнуть зцілити від абсолютно іншої хвороби? Це особливо безглуздо і смішно, якщо, скажімо, ви зросли до неймовірних розмірів і при цьому вважаєте це цілком нормальним, в той час як оточуючі надзвичайно стурбовані вашим стрімким зростанням. Ваші неймовірні розміри стають для медиків справжнім нещастям. Серед своїх лікарів ви можете побачити начальника, любовного партнера або знайомого по грі у футбол і т. д. Якщо сценарій подібного сновидіння більш сумний, то вам доведеться страждати через відчуття себе важко хворою людиною, не здатним добитися від лікарів належної уваги і лікування.

Побачити себе залишають лікарню — означає, що Ви зумієте позбутися від підступних ворогів, які намагалися заподіяти Вам достатньо багато неприємностей. Побачити в сні психіатричну лікарню — передвіщає Вам велике душевне напруження, з яким Ви будете долати труднощі. Якщо Вам сниться, що Ви хворі і знаходитеся в лікарняній палаті, то це знак, що насувається хвороби. Відвідування хворих — до неприємних известиям.

Перебувати в лікарні — сон-провісник нещасного випадку або хвороби. Залишати установа — добрий знак, до одужання. Прийшли в лікарню провідати хворого друга — скоро покращаться ваші справи; знак співчуття людям, яке живе у вашій благородній серце.

Відвідувати кого-то, перебувати в лікарні — вас попросять про послуги, в якої ви не зможете відмовити. Лежати в лікарні вам потрібен відпочинок, інакше ви ризикуєте захворіти. Ви лікар — будете зайняті пристроєм чужих справ.

Лікарня символізує фригідну жінку або жінку, чия чуттєвість ще не прокинулася; можливо, що через відсутність гідного партнера.

Бачити уві сні лікарню або що ви відвідуєте в ній хворого — до добра, це знак, що передвіщає вам успіхи в особистих справах, здоров’я, радість і удачу.

Знак психосоматичних порушень, захворювань, викликаних негативним або механістичним впливом.

Сон про лікарню означає хрестини, відвідувати або відводити когось- неймовірні новини.

Сон до здоров’я, щастя, прибутку, успіху.


Залишити відгук