Сонник Хвороба — до чого сниться ?

Побачити в сні, що Ви хворі, обіцяє Вам невелике нездужання або неприємні розмови. Молодій жінці побачити себе невиліковно хворий — означає. Що незабаром вона високо оцінить красу положення незаміжньої дівчини. Якщо Ви побачите в сні хворого родича — це означає, що несподівана подія порушить благополуччя Вашого будинку. Захворювання сказом, водобоязню попереджає Вас про підступи недоброзичливців. Якщо уві сні Вас вкусить скажена тварина — в реальному житті остерігайтеся обману з боку близького друга.

Черевний тиф у сні теж застерігає Вас: будьте обережні зі своїми ворогами і уважні до власного здоров’я. Спостерігати в сні епідемію тифу — до несприятливого розвитку Вашої справи. Страждати в сні від водянки — до щасливого позбавлення від якоїсь хвороби. Якщо нею захворів хтось інший — чекайте добрих звісток. Гангрена уві сні не обіцяє нічого хорошого попереду… Дизентерія уві сні у Вас або Ваших близьких — теж погана прикмета. Особливо будьте уважні до своїх справах — можливі невдачі з-за чиєїсь недбалості.

Побачити себе психічно хворим — до несподіваного поганого результату виконаної Вами роботи або до хвороби, яка найсумнішим чином змінить Ваші плани на майбутнє. Захворіти уві сні жовтяницею означає швидке сприятливе вирішення важких проблем. Побачити інших у цієї хвороби — до розчарування в компаньйонах і вражаючі перспективи. Побачити у сні, що Ваш дитина хвора крупом — в цілому добрий знак: марні страхи за своє дитя пройдуть, і в домі запанує згода.

Подагра уві сні — обіцяє Вам надзвичайне роздратування від безглуздої впертості когось із рідних, що призведе до невеликих матеріальних втрат. Заразитися уві сні проказою — це передвісник хвороби, в результаті якої Ви втратите гроші і викличете невдоволення багатьох людей. Побачити хворих цією жахливою хворобою — до несподіваного повороту у Ваших справах і любові, який збентежив Вас.

Одужання когось від раку — ознака успіху в справах і навіть багатство. Захворіти на рак — до сварки з коханою істотою. Після такого сну людина може впасти в депресію і запустити свої справи. Можливо охолодження в любові, тривога і неспокій. Побачити в сні, як холера спустошує країну, передвіщає реальності епідемію вірусного захворювання, безліч сумних і тривожних днів. Взагалі будь-сновидіння про хвороби означає, що Ви повинні бути дуже уважні до власної персони.

Виліковні хвороби говорять про доброзичливому ставленні до навколишнього світу. Багатьом з нас хочеться вірити, що ми добрі люди, які в змозі внести свою лепту в літопис людства. А хвороба і лікування від неї дають можливість відчути владу над життям інших людей.

Хвороба відображає саморуйнівний стиль життя, особливо якщо в результаті захворювання ви стаєте увечными. Передача хвороби від кого-то означає, що ви негативно ставитеся до впливу людини на ваше життя. Якщо ж недуга має Заборонний характер, як, наприклад, СНІД або інше венеричне захворювання, значить, ви стурбовані моральною стороною свого життя. Захворювання також відображає сидять у вас страхи, як раціональні (сімейна історія), так і ірраціональні (наприклад, газетна стаття в якості ПОШТОВХОВЕ ПОДІЇ).

чи Є що-небудь незвичайне в цьому захворюванні: наприклад, про нього відомо тільки певному колу осіб або, може, воно проявляється у вас тільки в присутності конкретних людей? Тіло часто символізує емоційну наповненість ваших взаємин з оточуючими. Чи намагаєтеся ви приховати своє захворювання і його наслідки або ж, навпаки, хизуєтеся ними?

Не варто сприймати поява цього символу у сні як щось трагічне. За біблійною трактуванні хвороба надсилається людей в якості покарання за вчинені гріхи і для очищення думок, почуттів, вчинків. Для людини цей символ є попередженням про те, що настав час переглянути свою позицію і життєві цінності. Сон, у якому ви побачили себе страждають від важкої і невиліковної хвороби, свідчить про те, що наяву ви вчинили негарний вчинок і в душі прирікаєте себе за хвилинну слабкість. Побачити у сні близької вам людини хворим — знак того, що наяву вашим близьким необхідна підтримка і увага.

У сні ви побачили на випаленої землі натовпу людей, що вмирали на вулицях від важкої і невиліковної хвороби, — цей сон передвіщає екологічне лихо, викликане застосуванням бактеріологічної зброї. Можливо, ви станете свідком цієї катастрофи. Бачити себе в сні видужуючих після важкої хвороби — наяву вам вдасться уникнути неприємної ситуації. Якщо уві сні близька вам людина померла від важкої хвороби — це означає зіпсовані відносини і особисті проблеми.

Якщо чоловік бачить себе в сні хворим, то це символізує зниження у нього статевого потягу аж до імпотенції. Якщо жінка бачить себе в сні хворої, то вона досі не зустріла чоловіка, який би зміг доставити їй повноцінне задоволення від сексу. З-за цього жінка може вважати себе фригідною. Невиліковна хвороба символізує проблему, яку ніяк не можете вирішити, хоча і приділяєте цьому дуже багато часу. Якщо ви бачите або відвідуєте хворих людей, то ви не відчуваєте ніяких проблем в сексуальній сфері. Ваше життя повноцінна і різноманітна.

Побачити в сні, що вам нездужав, але ви, перемагаючи це стан, працювали далі, — це сон-застереження: є ймовірність піддатися спокусі. Не подолавши його, ви завдасте шкоди своїм характером. Крім того, не проявивши обережності, ви ризикуєте втратити людину, до якого перейнялися гарячою симпатією, з-за успішних дій суперника. Побачити іншу людину в такому стані — ви скористаєтеся слабкістю свого ворога і завдасте йому удар.

Хвороба уві сні повідомляє про те, що настав час переглянути свою позицію і життєві цінності. Сон, у якому ви побачили себе страждають від важкої і невиліковної хвороби, свідчить про те, що наяву ви вчинили негарний вчинок і в душі прирікаєте себе за хвилинну слабкість. Бачити себе в сні видужуючих після важкої хвороби означає, що вам вдасться уникнути неприємної ситуації.

Молода жінка, якій сниться, що вона невиліковно хвора, незабаром буде оточена увагою осіб протилежної статі. Однак захворіти уві сні рак наяву обіцяє охолодження до коханого, занепокоєння і незадоволення нинішнім станом справ.

Означає лицемірство або неповноцінне виконання релігійних приписів.

Тяжка хвороба сниться — велике нещастя.


Залишити відгук