Сонник Біль — до чого сниться ?

Сон, у якому ви відчуваєте біль у всьому тілі і не знаєте, що зробити, щоб позбавитися від неї, передвіщає вам багато неприємних хвилин, коли вам доведеться вислухати масу нарікань і безпідставних звинувачень на свою адресу і марно намагатися виправдати себе. Біль уві сні може бути ознакою великих переживань, біди або нещастя, яке може статися з вашими близькими. Безпричинна біль у сні — знак полегшення. Іноді сон про біль пророкує вам, що ваше здоров’я похитнулося і вам слід подбати про нього. Якщо уві сні вам сниться, що ви комусь зробили боляче (мається на увазі фізична біль), то вас очікує сварка з цією людиною; якщо людина вам незнайомий, то чекайте неприємностей на роботі або вдома. Бачити уві сні, як інші страждають від болю, — передвісник торжества над ворогами.

Різкі болі відчувати в сні — знак того, що скоро відбудеться важлива подія, яка змінить ваше життя на краще. Такий сон пророкує вам успіх в справах і в любові. Нестерпні болі у сні — передвісник біди і злиднів. Біль у животі попереджає вас про те, що вам слід бути обережніше і не робити необдуманих вчинків, за які потім доведеться розплачуватися душевними переживаннями і добрим ім’ям. Якщо уві сні у вас болять очі, то невдовзі ви отримаєте звістку про тяжку хворобу близьких родичів. Біль у вухах означає, що скоро ви отримаєте тривожні звістки.

Зубний біль попереджає вас, що вам доведеться витерпіти суспільство людини, яка набридне вам гірше гіркої редьки. Різкі болі в області серця, які ви відчуваєте в сні означають, що вам треба серйозно зайнятися своїм здоров’ям. Чим болючіше вам буде уві сні, тим серйозніше буде ваша хвороба. Іноді такий сон указує, що вам доведеться пережити велике потрясіння. Якщо уві сні у вас болять ноги і ви не можете ходити, то вас чекає багато розчарувань, тривог, переживань і крах планів. Біль в області пупка пророкує, що незабаром вам доведеться стояти біля смертного одра одного з ваших батьків. Можливо, вас чекає банкрутство і злидні. Якщо ж у сні вам присниться, що у вас якийсь шкірне захворювання, то вас чекають неприємності. Дивіться тлумачення: Виразки, Короста.

Заразна хвороба у сні вказує на те, що вас можуть втягнути в якусь брудну справу або якусь любовну інтригу. Затяжна хвороба у сні — знак того, що ви не повинні розраховувати не швидкий успіх. Біль в плечах, особливо якщо вони розпухли, означає, що у вас буде багато проблем через родичів, турбота про яких цілком ляже на ваші плечі. Дивіться тлумачення: Епідемія.

Фізична біль у сновидіннях — цікаве явище. Іноді ТОЛЧКОВИМ ПОДІЄЮ є незручне положення сплячого; таким чином тіло говорить вам: «Дорогий, перевернися на інший бік». Причому здатність розуму виробляти фізичні стимули, відповідних подіям сновидіння, є дивовижною вже сама по собі. З емоційної точки зору сновидіння з елементами фізичних реакцій більш реалістичні, або, правильніше сказати, більш реальні.

Часто больові відчуття мають відношення до певній сфері тілесних ушкоджень. Найбільш доречні такі відчуття у снах, де присутні забої, інфекції або АМПУТАЦІЯ, причому фізичні відчуття супроводжуються візуальними образами. Постарайтеся пригадати, де саме відчувався біль і порівняйте цю частину тіла з найбільш тісно з нею пов’язані аспектами вашого життя. Була біль викликаний вами, іншою особою, предметом? Вона викликана навмисно чи випадково? Болюче відчуття було настільки сильним, що могло призвести до ампутації, або просто викликало незручність?

Психологічна біль — у снах ми часто стикаємося з дилемами, які служать джерелами ТРИВОГ сплячого. Деякі речі, безпосереднє значення яких нам недоступне, залишаються невідомими і в результаті самоаналізу, так як травматичний ефект їх розгадки може бути воістину руйнівним. Якщо сновидіння є джерелом психологічної болю, до нього потрібно поставитися приблизно так само, як і до сну, в якому є фізична біль.

Біль настільки велика, що потрібна допомога, або вона дає про себе знати тільки внаслідок швидкого перебігу будь-яких дій? Як часто виникають больові відчуття? Посилюється біль або залишається на тому ж рівні? Турбують вас залишкові больові відчуття в реальному житті і яким чином вони впливають на виконання вами своїх щоденних обов’язків? Ви відчуваєте, що маєте в своєму розпорядженні достатнім знанням і ресурсами, щоб самостійно впоратися з болем, або у вас виникає почуття, що коріння болю йдуть у глибини вашій пам’яті? В залежності від відповідей, які ви дасте на поставлені питання, вам, можливо, знадобиться професійна допомога, щоб розібратися з тієї психологічної болем, яку ви відчуваєте у сні.

Показник позитивної, ефективної, енергетичної роботи організму уві сні. Серцева біль, іноді, буквально, серцеве захворювання, часом любовні переживання; звільнення. Зубний біль поліпшення відносин з близькими. В контексті сюжету сну: «боляче» означає чутливо, сильно, вища міра впливу, впливу. Біль головна турбота, надія на зцілення, звільнення. Іноді біль у конкретному місці тіла вказує на майбутнє захворювання, пов’язане з цим місцем. При тлумаченні має значення в якому місці відчувається біль.

Це сон має зворотний сенс: якщо у сні ви страждаєте від сильної болі, станеться якась подія, від якого ви отримаєте велику вигоду. Торговцям сон пророкує різке підвищення цін на продавані ними товари, а отже, і прибуток. Закоханим сновидіння обіцяє гарну пору життя і реалізацію заповітних бажань. Фермерам — сприятливий період, пов’язаний зі збільшенням ціни на вироблені ним продукти. Моряка чекає одруження на багатій вдовиця в найближчому порту.

Цей сон зазвичай викликається фізичними причинами і не потребує подібному тлумаченні. Іноді випробувати біль у сні — передвіщає, що незабаром Вам доведеться пережити велике нещастя. Якщо Ви бачите, як від болю страждають інші, то цей сон є попередженням від можливої помилки.

Біль в стегні вказує на заподіяння неприємностей сім’ї. Біль у нозі вказує на ходіння по справах, які не є служінням всевишньому творцеві. Біль печінки — це ознака нанесення кривди і шкоди дитині. Біль серця — це ознака відсутності сили волі у справах релігії.

Біль відчувати — дізнаєтеся радість; заподіяти кому-небудь — маєте недозрілий розум; біль у животі — зробите дурість; відчувати біль в очах — до хвороби близької рідні; у вухах – до злим вістям; зубна — вам набридає близька особа; в ногах — плани не здійсняться.

Відчувати біль — до нездоров’я, вас підстерігає хвороба. Бачити чужу біль — цей чоловік буде здоровий; якщо він вам не знайомий, то сон попереджає про те, що хтось хоче вашої хвороби (наводить порчу).


Залишити відгук