Сонник Келих — до чого сниться ?

Якщо в сні ви побачите порожній келих, то вам слід боятись злих язиків; бачити в сні повний келих — знак прийдешнього щастя. Хворим такий сон пророкує нескоре одужання. Якщо уві сні ви п’єте воду з красивого келиха, то вас очікуєте марна трата часу на операцію, яка ніколи не здійсниться. Якщо ваша кохана підносить вам келих води уві сні, то вас чекають чуттєві насолоди і заборонені задоволення. Сон попереджає вас, що вам слід вести себе обережніше і обачнішими, щоб не зашкодити вашій репутації.

Бачити в сні багато прикрашених келихів з віденського скла означає, що вам слід уважно поставитися до пропозицій, які ви отримаєте від людей, що володіють владою і грошима, тому що це допоможе вам радикально змінити своє життя і добитися великих успіхів. Келихи, наповнені вином у сні — знак хороших новин. Якщо вино солодке, то вас чекає багато приємного. Дорожні келихи бачити уві сні, в той час коли ви думаєте про відсутній людині, від якого ви не мали звісток, означає, що він живий, здоровий і перебуває в дорозі далеко від вас. Дивіться тлумачення: Вино, Вода, Напої.

Якщо в сні ваш погляд зупинився на красивих келихах, значить, належить розважальний захід, на якому ви будете сяяти. Фужери були розставлені на столі — це пророкує вам несподіване запрошення в гості або контакт з людиною, якій судилося справити на вас особливе враження. Подаровані вам келихи сняться до того, що за допомогою хороших знайомих ви зможете спритно і елегантно провернути невелику авантюрну угоду. Якщо подаровані були два кришталевих фужера, це обіцяє вам повне благополуччя в любові.

Сниться, що ви зібралися купити набір бокалів, але у вас не вистачило грошей, — такий сон попереджає, що неуважність зіграє у вашому житті важливу роль. Вами або кимось іншим розбитий келих сниться до побачення, яке буде сприяти відкриттю в собі таких рис, про які ви навіть не здогадувалися. Сновидіння, в якому ви спеціально розбиваєте його, більш несприятливо і обіцяє сварку з коханою людиною. Якщо незаміжньою жінці наснилося, що вона мила келихи, значить, її майбутній чоловік буде заможним, але жадібним.

Побачений келих повідомляє, що ви сильно розчарований, і це надовго виб’є ґрунт у вас з-під ніг. Ви пили воду з срібного келиха — гряде неуспіх у справах (бізнесі). Розглядати старовинні келихи — це знак майбутньої прихильності незнайомців і їх вигідних пропозицій. Жінці, яка подала одному уві сні келих води, сон пророкує заборонені задоволення.

Якщо жінці сниться, що вона подає келих своєму коханому, це означає, що вона буде шукати заборонених задоволень.

Якщо келих сниться здоровим, це до щасливого майбутнього; хворим — до повільного одужання.


Залишити відгук