Сонник Бій — до чого сниться ?

Бачити себе учасником бою — означає, що Ви будете прагнути завоювати любов і увійти в життя людини, який, як Вам відомо, належить не Вам. Ви піддастеся величезному ризику втратити свою хорошу репутацію в комерційних справах. Цей сон передвіщає боротьбу за те, щоб утримати свої позиції в житті. Для молодої жінки бачити у сні учасників битви — означає, що у неї буде вибір між шанувальниками, обидва з яких люблять її і пішли б за неї на смерть.

Бій (битва), учасником якого Ви себе бачите в сні, означає сварку і розлад з сусідами або друзями, а можливо, і з коханою людиною. Сімейним людям такий сон пророкує тяжку будучину, небезпечну постійними поступками і компромісами. Однак якщо в Вашому сні Ви виграли бій — значить, Ви успішно розіб’єте усі інтриги Ваших недоброзичливців і доб’єтеся перемоги, як в любові, так і на службовому терені.

Це означає, що Вам загрожують серйозні розбіжності з ким-то і спори. Самому брати участь в битві — до хвороби, порушення порядку у Вашому житті. Це поганий сон, і, побачив його, треба підготувати себе до ударів долі, щоб не ослабнути духом.

Побачений бій, битва повідомляють, що ви справитеся від хвороби; в діловій і любовної сферах вас чекає успіх і перемога над недоброзичливцями, а також нове вигідне підприємство.

Поразки військових в бою — віщує нещастя.


Залишити відгук