Сонник Бог — до чого сниться ?

В наших сновидіннях Бог може з’являтися в різних обличчях. Найчастіше він є як щось, що має божественне начало — наприклад, у вигляді ікон, Біблії та ін. Нарешті, іноді уві сні просто з’являється відчуття божественної присутності. Те, що в снах з’являються божественні елементи, має велике значення: завдяки цьому відкривається шлях до Провидінню, самі собою вирішуються проблеми, що виникають в нашому сновидінні. Трапляється, божественний символ, немов застерігаючи від помилок, як ніби зупиняє нас. Це особливо часто буває, коли у нас є вибір, який веде до заборонених вчинків, або відносин.

Тут важливо оцінити змістовну частину отриманого одкровення. Сам по собі факт появи божественної символіки вже заслуговує особливої уваги. При пильнуванні наше его не приймає надприродну силу Бога. Зате під час сну люди більш відкриті і розташовані спілкуватися з Всевишнім. Докладіть зусиль, щоб розшифрувати інформацію, закладену в цьому духовному посланні. Розберіться, чи відповідає з’явилося у сні божество вашим реальним уявленням про нього. У військових є своєрідний розпізнавальний код, який допомагає визначити, як сумлінно виконуються накази офіцерського складу. Може бути, має сенс використовувати цю розпізнавальну методику, до того, як визначати, чи було вам в сновидінні Вища Істота.

Перш ніж слідувати відкрився, перевірте, чи відповідає його зміст характеру і природі Бога. Божественний символ налякав вас? Може, він погрожував вам? Спробуйте обґрунтувати свої почуття. Чи Не було спроб з боку нічного візитера поговорити з вами? Проаналізуйте проблемні аспекти власного життя, перш ніж визначати, чи був сон пророчим.

Грецькі, римські і нордичні боги – це символи наших ідеалізованих бажань, перешкод, сили і відносин. Кожне божество володіє якимись гиперболизированными якостями — наприклад, Зевс уособлює мудрість, Тор — самий сильний бог і т. д. Ці якості ми успадковуємо часом в сновидіннях, або ж образи божеств просто приходять у наші сновидіння.

Таким чином, перед нами постають відображення цінних властивостей нашої дійсності. Деколи божественні істоти нам заважають, часом дають підказки, які риси характеру оптимально задіяти, спілкуючись з оточуючими в різноманітних ситуаціях. Якщо ви серйозно захоплені міфологією, вам буде корисно проаналізувати свої сни на предмет самосвідомості, а також вирішення внутрішніх проблем.

Побачити в сні Господа Бога — застереження кожному, хто побачить такий сон. Побачити уві сні його обличчя і як він простягає до вас руки, коли ви молитеся, — знак Божої ласки, благословення і успіху в справах. Такий сон пророкує вам удачу в справах. Молитися Богу уві сні — дуже добрий знак, що обіцяє всім виконання заповітного бажання. Розмовляти з ним у сні — знак того, що ви можете стати жертвою наклепників зловмисників, які розставляють вам хитрі пастки. Дивіться тлумачення: Розмову.

Якщо Господь Бог сам заговорить з вами уві сні, то стережіться фальшивого обвинувачення. Іноді сон може попереджати вас про тяжку хворобу або раптової смерті вашої або когось із близьких. Якщо уві сні ви бачите, що Бог молиться за вас, то ваші справи підуть погано і вам знадобиться допомога близьких і підтримка святих. Такий сон також може передбачати вам, що вас чекає каяття у поганих вчинках, які принесуть зло іншим людям. Якщо уві сні Бог благословив вас, то вас чекає багато дивовижних змін і підтримка впливових друзів, які допоможуть вам зайняти гідне становище в суспільстві. Бачити уві сні тіло Господа Бога — знак вшанування. Дякувати Богові уві сні — передвісник того, що ви повернете любов тих, кого любите більше за все не світлі. Дивіться тлумачення: Благословення.

Бачити – над Вами може взяти владу деспотична жінка; якщо Бог говорить з Вами – Вас можуть засудити, не вдалі справи, похитнулося здоров’я; бачити Бога молиться – розкаяння і глибокий жаль з приводу вчиненого; Бог прихильний до Вас – заступництво досить відомої людини, який приведе Вас до успіху; Бог дарує свою благодать – зміни у віруваннях. Також див. Голосу.

Молитися богу в сні означає, що в житті Ви отримаєте розраду. Побачити в сні бога і говорити з ним теж обіцяє Вам втіху і радість. Якщо бог простягає руки до того, хто бачить сон, це знак високої успіху в житті.

Чоловікам сон про бога, або божество обіцяє деспотичну дружину. Якщо ви бачите, що бог прихильний до вас, це означає, що вас чекає заступництво людини, завдяки якому ви досягнете успіху в суспільстві.

Молитися — благополуччя.


Залишити відгук