Сонник Бочка — до чого сниться?

Побачити в сні бочку, наповнену чим-небудь, — знак прибутку, успіху в справах і багатства. Пуста бочка уві сні передвіщає збиток у справах, втрати і розчарування. Такий сон передвіщає вам зміни до гіршого у вашому житті. Якщо ви вчасно не помітили це, то опинитеся за межею бідності. Дірява бочка уві сні передвіщає збитки і марність ваших зусиль. Сон пророкує, що вам не скоро вдасться розбагатіти і ви будете все життя працювати, щоб звести кінці з кінцями. Однак якщо в сні вам вдасться закрити дірку в бочці, виявити текти або встановити причину витоку, то вам вдасться подолати всі перешкоди на шляху до успіху, виявити свої слабкі місця і здійснити свої наміри. Якщо уві сні ви побачите багато бочок, то вас чекає щасливе і благополучне сімейне життя. Якщо на бочках написані номери, то вам пощастить у ризикованій справі або в азартній грі. Дивіться тлумачення: Діра, Тріщина, Клей, З’єднувати, Цифри.

Сон, в якому ви опинитеся в закритій бочці, обіцяє вам багато неприємностей. Ваше положення здасться вам безвихідним. Постарайтеся уві сні вибратися з неї — ів життя вам посміхнеться щастя. Бачити, як котять бочки, — знак того, що скоро вам доведеться далеку подорож. Бачити уві сні, як бондар робить бочки і одягає на них залізні обручі, — знак невдач. Якщо він попросить вас уві сні допомогти і ви відразу погодьтеся, то ваше положення буде безвихідним. Якщо бочка у вашому сні наповнена водою, то вас чекає щасливе сімейне життя. Барило з вином або іншим спиртним напоєм у сні означає, що вам слід краще доглядати за своїми дітьми, якщо не хочете, щоб з ними щось сталося. Мити бочки у сні — знак закінчення заплутаної справи, а зламана бочка уві сні передвіщає крах надій і провал планів. Іноді такий сон пророкує, що ви даремно сподіваєтеся на допомогу іншу людину, тому що він ніколи не допоможе вам в важку хвилину і вам доведеться проробити всю чорнову і невдячну роботу. Дивіться тлумачення: Склад.

Якщо вам присниться, що на вас бочка котиться, то побоюйтеся підступів ворогів або заздрісників. Такий сон зазвичай попереджає про небезпеку, і після нього треба бути гранично обережним з оточуючими вас людьми. Якщо уві сні бочка вирвалася і покотилася, то сон попереджає вас про те, що ви зірветеся і дасте волю своїм почуттям, чим дуже нашкодите собі і зіпсуєте відносини з людиною, яка вам небайдужий.

Бочка є символом жінки або жіночих статевих органів. Якщо чоловік наповнює бочку, то він пишається своїм сексуальним здоров’ям. Якщо жінка наповнює бочку, то вона прагне до сексуальних контактів з коханим чоловіком і хоче народити від нього дітей. Порожня або зламана бочка говорить про невдоволення своїм сексуальним партнером і бажання порвати з ним.

Якщо ви миєте або чистите бочку, то ви дуже розбірливі в своїх сексуальних контактах і віддаєте перевагу завжди оберігатися. Якщо ви спостерігаєте, як хтось наповнює бочку, то ви не задоволені своїм сексуальним життям. Якщо чоловік наповнює бочку, і ніяк не можете її наповнити, то він побоюється опинитися сексуально-неспроможним. Якщо ж цей сон бачить жінка, то вона є сексуально-ненаситної і незадоволеною жінкою.

Бочка порожня – великі неприємності, наповнена – багатство, дірява – потерпіти матеріальні збитки, бачити багато бочок – багатство у твоїй сім’ї, бачити номери на бочці – буде щастя в лотереї.

Повна води – повне достаток у Вашому будинку; порожня бочка – неприємності, щастя на деякий час змінить Вам; потріскані, тріснута бочка – до сімейних негараздів. Також див. Напій.

Пуста бочка сниться до серйозних неприємностей; наповнена, навпаки, до багатства. Якщо уві сні ви побачили діряву бочку – чекайте матеріальних збитків.

Наповнена чим-небудь у сні бочка – означає достаток у домі. А порожня бочка – до збитку або інших неприємностей.

Бочка, повна води, обіцяє успіх і процвітання, мир в сім’ї. Тріснута бочка означає сімейні сварки.

Повний бочонок обіцяє достаток і достаток у домі, порожня бочка – сімейні негаразди.


Залишити відгук