День Народження 16 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Виняткові люди, народжені 16 грудня, не звертають уваги на встановлені правила і загальновизнані способи дій. Вас приваблюють прогресивні, інноваційні підприємства та проекти, і ви чудово проявляєте себе у вирішенні складних проблем, вирішуючи їх так, як до вас ніхто і не намагався. Поєднуючи мозковий штурм, інтуїцію і уяву, ви можете відшукати нові можливості, які інші часто пропускають. Пам’ятаючи, що в багатьох немає такої неймовірної проникливості, ви відчуваєте необхідність ділитися з оточуючими своєю філософією через творчість або діалог.

Народжені 16 грудня дуже часто страждають від прихованих фізичних недуг. Іноді вони мають сильний психосоматичний відтінок. З віком можуть виникнути хронічні проблеми з травленням і внутрішніми органами, але з ними можна боротися за допомогою здорової дієти, побудованої на основі свіжих овочів, фруктів і зернових. Найкращим чином для народжених 16 грудня підходять регулярні прогулянки, плавання і ігри на свіжому повітрі.

Народжені 16 грудня — мабуть, неперевершені мрійники. Однак це не означає, що їх фізичні дані не заслуговують високої оцінки. До речі, однією з головних тем в житті людей, що народилися в цей день, є подолання фізичних обмежень свого організму і здіймання до зірок. Ужитися з ними не так-то просто. Як правило, складне сприйняття світу тягне за собою значні емоційні проблеми, тому тим, хто живе поруч з ними, слід проявляти особливу розуміння і чуйність до їхніх потреб і, зокрема, поважати вимогу тимчасового усамітнення.

Знак Зодіаку 16 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків стихії Вогню, які володіють наступними якостями: мінливість, нерозсудливість, оптимізм. Стрілець — людина відкрита і чуйний, любить собак, має велику спрагу особистої самостійності.

Планета Управитель: Юпітер. Відповідає за пристрасть до всього престижного, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувається далеко. Юпітер — покровитель для політиків. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за вибіркове ставлення до інформації, а також відсутність об’єктивності.

Стрільці, які народилися 16 грудня, мало схожі на інших представників знаку. Їх не назвеш борцями за справедливість. Справедливість у народжених 16 грудня своя. Стрільців не назвеш авантюристами. Вони не є імпульсивними особистостями. Кожен свій крок представники знаку продумують до найдрібніших деталей. Просто вони мислять нестандартно. Саме тому часто залишаються незрозумілими. Об’єднує народжених 16 грудня з іншими представниками знаку здатність швидко та ефективно вирішувати найскладніші завдання. Тільки стандартних схем і технік Стрільці не використовують. Вони вирішують завдання так, як ніхто до них не намагався.

справді, для успіху народженим 16 грудня потрібно якомога частіше перебувати у власному маленькому світі. Їм легше і комфортніше працювати поза стінами офісів і кабінетів — у тому середовищі, де ніщо не заважає задоволенню їх запитів. Найчастіше народжені 16 грудня відчувають себе відомими якоюсь вищою силою, на службі яку вони, як їм здається, знаходяться. Ця сила може бути громадської, релігійної чи вселенської природи.

Народжені 16 грудня здатні на звершення, вимагають титанічних зусиль. Одного разу кинувшись до заповітної і реалістичної мети, вони вже не піддадуться жодним стопором і обмеженням. Проте їх легко відвести в сторону, вони можуть стати жертвою різного роду сумнівів (реальних і уявних), які зачіпають почуття інших людей. Дуже важливо, щоб народжені 16 грудня не втрачали відчуття реальності. Інтерес до навколишнього світу та подій, що відбуваються навколо, підтримає у них зв’язок з людством. У цьому сенсі друзі, приятелі, діти можуть зіграти вирішальну роль. Вирішення емоційних проблем, довіру і любов — все це може стати актуальним лише при спілкуванні і підтримки друзів.

Вибухова реакція, загальмованість або повна байдужість, маніакальні періоди, що супроводжуються депресією, спалахи нестримного сміху або глибоке мовчання — яскраві фарби, присутні на панелі тих, хто народився в цей день. Найбільш удачливі індивідууми знаходять вихід для своїх емоцій і почуттів за допомогою творчості, хобі або громадської діяльності. Таким чином, у них з’являється можливість звертатися до людей і добиватися взаєморозуміння через спільні інтереси.

Чоловік Стрілець — народився 16 Грудня

Чоловіки, які народилися 16 грудня — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — чесний, справедливий, оптимістичний, розсудлива, сміливий. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 16 Грудня

Жінки, народжені 16 грудня, характеризуються такими властивостями: така дама — весела, терпляча, філософічна, незалежна. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 16 Грудня

Люди, народжені під знаком Стрільця 16 грудня, є безнадійними мрійниками. Незважаючи на це, не можна не відзначити їх фізичні дані – вони практично завжди на висоті. Найчастіше ті, хто народився в цей день, досягають високих життєвих цілей, саме долаючи фізичні обмеження власного організму. 16 грудня – це день народження тих, хто, володіючи сильним характером, прагне до необмеженої свободи. Можливо, саме тому з ними досить складно ужитися, хоча, якщо навколишнім вдається виявляти до них чуйність та повагу, вони теж дадуть відповідь доброзичливістю.

Народжені 16 грудня знак зодіаку Стрілець – креативні творчі особистості, вони вміють бачити незвичайне в повсякденному. Але для того, щоб досягти успіху в творчих починаннях, їм необхідний свій власний світ, де вони можуть тимчасово усамітнитися, і, якщо їм в цьому не перешкоджати, результат перевершить всі мислимі і немислимі очікування. Більшість з тих, хто з’явився на світ 16 грудня знак зодіаку Стрілець, відчувають свою обраність, вважаючи, що народжені для якогось особливого призначення. І це проявляється в тому, що такі особистості присвячують себе служінню вищій силі, яка, вони впевнені, веде їх до певної мети. Ця сила може мати вселенську, громадську чи релігійну природу, а сприяє подібної діяльності цілеспрямованість, працьовитість і наполегливість, характерні взагалі для даного знаку зодіаку.

Названі якості часто бувають не дуже гарні для оточення людей, що народилися 16 грудня знак зодіаку Стрілець. Вся справа в тому, що у своєму прагненні рости і вдосконалюватися вони не визнають ніяких обмежень і стандартів, але в той же час вони можуть піти на поводу своїх сумнівів, що найчастіше позначається саме на близькому оточенні. Буває, народжені 16 грудня знак зодіаку Стрілець, втрачають відчуття реальності, з головою поринаючи у світ своїх мрій та високих прагнень. У цьому випадку дуже важливо, щоб ті, хто знаходиться поруч, періодично повертали їх в реальний світ, інакше справжнє життя пройде повз: тільки в спілкуванні (з друзями, родичами, колегами) повинен полягати сенс життя.

Залучення в соціальний процес для народжених 16 грудня знак зодіаку Стрілець важливо ще й тому, що вони схильні, з одного боку, до депресій, загальмованості, іноді повній байдужості, а з іншого – до спалахів нестримного сміху і вибухової реакції на події, які відбуваються навколо. Добре, якщо таким особистостям вдається знайти по-справжньому цікаве, творче заняття, яке дозволить їм вихлюпувати накопичилися почуття і емоції. Ще краще – якщо в цьому занятті поруч з ними будуть такі ж захоплені люди, які зможуть не тільки підтримувати їх звершення великих справ, але і направляти енергію цих надмірно емоційних індивідуумів на творчий процес. В іншому випадку перебір емоцій може зіграти згубну роль. Нехай ті, хто відзначає свій день народження 16 грудня, міцно стоять на землі, приділяючи більше уваги повсякденної реальності і рахуючись з почуттями інших людей.

Любов і Сумісність

Партнери, друзі і діти займають важливе місце в їхньому житті. Навчитися вирішувати свої емоційні проблеми, довіряти і віддаватися любові повністю на всі 100 – ось ті питання, які повинні вирішити народилися 16 грудня. Бурхлива реакція, яка чергується моментами повного відречення і байдужості, нав’язливі ідеї і депресії, підйом і занепад настрою, веселощі і глибоке мовчання – ось той спектр емоцій і переживань, які притаманні тим, хто народився в цей день.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Народилися 16 грудня – виняткові особистості. Вони не сприймають загальновизнаних засобів дій. Такі люди люблять ламати стереотипи, руйнувати підвалини. Натомість вони пропонують свої ідеї. Останні часто виявляються перспективними. Але ідеї народилися 16 грудня можуть залишитися незрозумілими, неприйнятими. І це не дивно. Адже стереотипи та підвалини формуються роками. Народилися 16 грудня – люди оригінально мислячі і діяльні. Вони володіють розвиненою інтуїцією, не бояться йти ва-банк. Такі особи мають свою філософію. Нею вони готові ділитися з суспільством. Найбільш прийнятною формою спілкування для народжених 16 грудня є діалог.

Стрілець є воістину унікальним спеціалістом. Він мислить нестандартно, діє несподівано, а результати завжди отримує відмінні. Навчитися майстерності у Стрільця неможливо. Йому вкрай складно передавати досвід колегам. Дуже часто народилися 16 грудня Стрільці стають справді незамінними працівниками. Їх цінують, їх мотивують, їм багато чого прощають. Стрільці це розуміють і відчувають, але, що дивно, не зазнаются.

Здоров’я і Хвороби

Проблемою народжених 16 грудня часто є приховані фізичні недуги. Захворювання можуть отруювати життя представників знаку роками. Більшість хвороб мають психосоматичну природу. З віком Стрільці стають ще більш вразливими. Слабким місцем їх організму є травна система. Режим і здорове харчування допомагають слабо. Причиною більшості травних проблем є нервові потрясіння. На їх фоні у Стрільців виникають різні розлади.

Доля і Удача

В цей день народжуються незалежні, цілеспрямовані, вольові натури. У них легкий, спокійний характер. Вони наділені великими творчими здібностями, багатою уявою. Вібрації цього дня такі, що посилюють кращі властивості характеру й притягують удачу та успіх. Особливо яскраво такі люди можуть проявити себе в музиці, цілительство, медицині. У фінансовій сфері зазвичай спостерігається стабільність.

Поради Стрільцям, Народженим 16 Грудня

Офісні стіни, пропускний режим пригнічують Стрільця. Йому комфортніше працюється у вільному польоті. Представнику знака рекомендується враховувати цей факт при виборі сфери діяльності. Міцно стійте на землі. Попрацюйте над вирішенням своїх фізичних проблем. Приділяйте увагу повсякденності. Будьте чуйними до почуттів інших.


Залишити відгук