Сонник Боби — до чого сняться ?

Якщо в сні ви побачите поле з зростаючими або квітучими на ньому бобами, то вас чекає багато радості і виконання бажання. Збирати боби у сні — знак того, що всі перешкоди на вашому шляху усунуться самі собою і вам буде легко добитися бажаного. Сон, у якому ви наготовлюють страва з бобів, пророкує вам, що скоро у вас виникнуть суперечки і розбіжності з вашими партнерами, які призведуть до сумних наслідків. Іноді сон пророкує вам хвороба когось з членів вашої сім’ї. Сон попереджає вас про те, що вам слід проявити обережність і постаратися уникати конфліктних ситуацій у справах.

Є боби уві сні — погана ознака, що означає, що у вас виникне багато проблем вдома і на роботі, які настільки вимотати вас, що ви втрачаєте контроль над собою і зірветеся, що ще більше ускладнять ваше положення. Якщо уві сні ви поспішаєте і буквально ковтаєте боби, то вас чекає догана на службі, осуд начальства або образу, яке завдасть вам близький друг або родич. Якщо уві сні ви бачите блюдо з бобами в соусі, що стоїть на столі, то сон пророкує вам, що у вас буде велика дружна сім’я, яка доставить вам багато радощів і турбот. Однак вам варто бути обережнішими і подбати про здоров’я членів вашої родини. Сон, у якому ви побачите страва з бобів в киплячому маслі, пророкує вам програш справи в суді або провал планів. Бачити сухі боби у сні — знак невдач і розчарувань. Дивіться тлумачення: Обшпарити, Масло, Вогонь.

Це поганий сон, бачити зростаючі боби — знак печалі і хвороби дітей. Сушені боби означають глибоке розчарування у багатьох справах. Слід звернути особливу увагу на те, що незабаром можливі хвороби у Вашій родині і оточенні. Бачити у сні, що Ви їсте боби, означає невдачі або хвороба гаряче улюбленого друга.

Рвати боби — усунути перешкоди, їсти — чвари і суперечки, готувати — погіршення ділових відносин. Бачити як росте і цвіте бобове дерево — бажання здійсниться.

Боби сняться до нещастя. Є їх — існує ризик захворіти. Ростуть на грядці боби пророкують сварку, сварку, в якій любов все-таки здобуде перемогу.

Бачити уві сні боби – погана прикмета. Такий сон означає хвороба коханого, невдачі і розрив відносин. Сушені боби – знак хвороби в сім’ї.

Поганий знак. Бачити зростаючі боби – до смутку або хворобу дітей. Найближчим часом вам слід приділити особливу увагу здоров’я вашої сім’ї в цілому.

Боби кажуть, що хтось буде з вами ніжний. Є в сні блюдо, приготоване з бобів — буде сварка, хвороба.


Залишити відгук