Сонник Бобер — до чого сниться ?

Побачити бобра у сні — знак одержання звістки, яке дуже здивує вас. Сон, у якому ви бачите родину бобрів, будують греблю, означає що працьовитість і витримка допоможуть вам домогтися здійснення бажаного. Хутро бобра завжди вважався символом багатства і благополуччя. Побачити його у сні — знак багатства, прибутку та гарного врожаю для фермера. Носити в сні вироби з нього — передвісник благополуччя і радості.

Полювати на бобрів у сні — знак того, що ви викликати багато горя людині, яка цього не заслуговує. Сон, у якому ви ножем ріжете хутро бобра, означає, що вас чекає довга і болісна судова тяганина з-за спадщини з вашими близькими родичами. Такий сон пророкує вам, що, поки справу в суді буде тягнутися, вам доведеться багато пережити, пройти безліч інстанцій і бюрократичних коридорів, і це зовсім знесилить вас. Дивіться тлумачення: Хутро, Шуба, Тварини.

Бачити – досягнете вельми сприятливих результатів. Вбивати заради хутра бобрів – Вас звинуватять в шахрайстві і негідну поведінку по відношенню до невинному людині.

Побачений бобер означає, що терпіння і старанність піднімуть вас на нові висоти. Побачити бобровий хутро — до багатства; носити — благополуччя стане більш стабільним.

Живий бобер, будує хатку — до похолодання. Хутро бобра — сон нагадує, що треба підготуватися до зими та морозів.

Тварина служить символом непозитивного сексу жінки.


Залишити відгук