Сонник Блондинка — до чого сниться ?

Будь-сон про жінок — передвісник інтриг і сварок. Чоловікові бачити уві сні оголену блондинку — знак великих неприємностей через брехню, яку він сам придумає. Сперечатися з жінкою у сні означає, що вам не слід сліпо вірити тому, що вам кажуть. Довіряй, але перевіряй. Чоловікові побачити в сні приємну, але незнайому жінку блондинку — знак того, що його шанси на вдале закінчення справи невеликі; іноді сон пророкує ризиковане підприємств та азартні ігри, яких потрібно постаратися уникнути. Блондинки сняться до приємним известиям і спокійного проведення часу. Взагалі ж, побачити уві сні жінку приємної зовнішності, привітно усміхнену вам, означає, що цей день принесе вам успіх і радість. Цілувати жінку в сні — знак прикростей або розчарувань. Дивіться тлумачення: Дама, Дівчина, Волосся.

Якщо Вам приснилася блондинка, знайома чи ні, сон символізує сильне сексуальне бажання, яке Ви захочете задовольнити в несподіваній, невідповідному для цього обстановці або ж з людиною, якого Ви не знали раніше. Крім того, цей сон може передвіщати несподівана образа з боку людини, з яким Ви перебуваєте в інтимних відносинах.

Неясна жіноча фігура для жінки найчастіше символізує наявність сексуальної конкурентки або суперниці. Можливо, що це лише плід вашої ревнивої фантазії. Для чоловіка сон про прекрасну блондинку символізує неясні сексуальні бажання або просто сигналізує організму про необхідність сексуальної розрядки.

Блондинка в сні – приємні, що відповідають Вашим нахилам заняття.

Зустріти світловолосу жінку у сні — мати вдалий день.


Залишити відгук