Сонник Блохи — до чого сняться ?

Ловити бліх у сні — до неприємностей і проблем; закоханим такий сон пророкує розчарування і невірність коханого (або коханої); шукати їх у себе — до неспокою і горя. Іноді такий сон пророкує вам достаток у домі і безліч проблем, пов’язаних з тим, щоб утримувати будинок в порядку. Блох бачити на собі — до важкої хвороби, від якої вам буде важко вилікуватися.

Сон, у якому ви побачите бліх на інших людей, означає, що вас чекає багато проблем із-за того, що хтось із ваших знайомих або родичів опиниться в біді і попросить вас про допомогу. Сон, у якому ви просто бачите бліх, пророкує, що якийсь чоловік викличе ваш гнів своїми дурними та необдуманими вчинками. Якщо уві сні блоха вкусила, то чекайте неприємностей із-за наклепу, яку розпускають про вас ваші недоброзичливці. Вбити блоху у сні — знак перемоги над недругами. Дивіться тлумачення: Комахи.

Блохи — суєта, зайві клопоти. Побачити яка стрибає блоху і зловити її — вам представляться відмінні можливості для того, щоб реалізувати свої здібності; сон до грошей, багатства. Вбили блоху — отримаєте прибуток, якісь гроші, незапланований дохід. Блохи вас кусали — будьте обережніше, тому що хтось хоче вас застерегти, поширюючи неправдиві чутки.

Бачити уві сні бліх — означає, що хтось, близький Вам, спровокує Вас на гнів і роздратування своїми витребеньками. Якщо блохи кусають жінку — це означає, що її оклевещут друзі. Якщо жінка бачить бліх на свого коханця — це говорить про його непостійність.

Блохи, побачені в сні, обіцяють наклеп з боку близької людини, якій ви довіряєте. Молодої жінки сон, у якому вона бачить бліх на своєму коханому, говорить про його легковажності і непостійності.

Блохи у сні — до отримання грошей, ловити — неприємність, погані вісті; Якщо турбують і кусають — біда. Також див. Воші, Шукати, Ловити.

Бачити — до грошей. Ловити, бити — внутрішні розбіжності, неприємності в справах. Кусають велика — прибуток, нервовий розлад.

Бачити уві сні бліх означає підступ з боку близької вам людини, що викличе у вас гнів та роздратування.

Сон до важкого захворювання.


Залишити відгук