Сонник Близнюки — до чого сниться ?

Сон, у якому ви народилися близнюки, пророкує швидке отримання радісної звістки, а іноді прибутку, яка буде вдвічі більше тієї, яку ви очікували. Такий сон також пророкує, що у вашій родині буде панувати мир і злагода. Побачити близнюків у сні — знак того, що вам доведеться все життя працювати не покладаючи рук, щоб звести кінці з кінцями. Побачити в сні сіамських близнюків — дуже добрий знак, що означає, що холості скоро вступлять у шлюб по любові; одружених чекає поповнення у сім’ї, але, на жаль, за приказкою «в сім’ї не без виродка».

Близнюки сняться до підвищення вашої впевненості у власних силах. Потроху ви заспокоїтеся і перестанете нервувати. Якщо сняться близнючки, то можливо істотне збільшення доходів, налагодження мирних сімейних відносин.

Народити близнюків — приголомшуючу звістку. Бачити — ваша цікавість буде задоволено. Мати свого близнюка — пора приділити увагу собі самому.

Побачити близнюків — буде і власне потомство. У вас були уві сні власні діти-близнюки — до великого сімейного торжества.

Сон, в якому вам сняться близнюки, передвіщає успіх і злагоду в сім’ї.

Бачити – впевненість у справах, знак миру і згоди.


Залишити відгук