Сонник Млинці — до чого сняться ?

Бачити, що ви печете млинці на свято або у вихідний день: ви готуєтеся до якоїсь події, проведення якого залежить від того, як ви сплануєте. Ви всіма силами стараєтесь бути на висоті, і, судячи з усього, вам це вдасться. Якщо в сні хтось з ваших друзів пригощає вас млинцями: сон говорить, що у вашому оточенні є людина, якій ви беззастережно довіряєте. Але найближчим часом може скластися положення, коли ваші відносини піддадуться перевірці. Постарайтеся у випробуванні виявити все найкраще, що у вас є.

Побачити, як у сільській місцевості святкують масляну з великою кількістю млинців: незабаром ви потрапите в не зовсім звичну для вас ситуацію, вибратися з якою вам буде досить складно. Якщо ви проявите максимум гумору і кмітливості, тоді ця ситуація для вас не страшна, ви лише придбаєте досвід, який виявиться дуже корисним в майбутньому. Спостерігати за тим, як у вуличному кафе продають млинці: ви збираєтеся відкрити власну справу і поки не знаєте з чого почати. Не варто брати на себе проблеми, яких вам все одно не вирішити, краще порадьтеся з фахівцем, він дасть вам цінну пораду, завдяки якому ви все зробите успішно.

Сон, у якому ви самі печете млинці, пророкує вам хвороба або грошові труднощі і домашні клопоти. Іноді вважається, що такий сон пророкує смерть якогось людини, на поминки якого вас запросять. Побачити млинці у сні — дуже хороший знак, що передвіщає вам успіх, гарна звістка, радість і веселощі. Чим жирніше вони підведені маслом, тим краще. Млинці уві сні — погана прикмета і обіцяє вам масу неприємностей і проблем, з якими вам буде нелегко впоратися.

Іноді такий сон указує, що скоро вам доведеться поминати померлих родичів. Однак якщо в сні млинці раптом закінчаться, то вас чекає успіх у всіх ваших підприємствах. Їсти уві сні млинці з сиром віщують вам занепад у справах і збитки, а іноді і обман. Бачити уві сні млинці зі сметаною — до отримання грошей або повернення старого боргу, про який ви вже давно забули. Дивіться тлумачення: Масло, Сметана, Молоко, Сир.

Бачити у сні, що Ви їсте млинці, обіцяє здійснення сподівань, радісна подія, якого Ви довго чекали. Для закоханих цей сон — провісник швидкої одруження. Ваш обранець (обраниця) буде щирим, працьовитим, сповненим бажання дати Вам щастя. Якщо уві сні Ви безуспішно намагаєтеся перевернути млинець на сковороді, Вас чекають неприємності.

Побачити в сні, що Ви їсте млинці, означає, що Ви будете мати видатний успіх у всіх вжитих Вами справах. Піч їх у сні — передвісник того, що Ви будете економні й ощадливі в своєму будинку.

Є млинці — віщує нездійснення бажань. Млинці з гречаного борошна — передвіщає виникнення офіційній ситуації, казенного справи.

Є уві сні млинці – до серйозних успіхів у всіх вжитих вами справах. Піч їх – заклик до економії і бережливості у своєму домі.

Пекти млинці — до гостей у вашому домі. Є — до приємних зустрічей, святкового застілля.

Млинці сняться до успіху і веселощів.

Звістка; помилка.

Лист.


Залишити відгук