Сонник Благодійність — до чого сниться ?

Якщо вам приснилося, що ви подаєте милостиню немічному або старій людині: сон говорить, що ви змушені здаватися в суспільстві знайомих вам людей не таким, яким ви є насправді. Ви наділи на себе маску і живете з нею. Але серед вас є людина, якій ви можете беззастережно довіряти. Він неодноразово виручить вас у скрутному становищі, яке може виникнути найближчим часом.

Займатися благодійністю у церкві: ви відчуваєте, що робите щось не так, але не знаєте, як і що потрібно змінити. Ваш сон говорить про те, що вам самим потрібно шукати для себе дорогу, не забуваючи про бога. Спостерігати в сні, як незнайома людина подає милостиню комусь з ваших знайомих: вас захоплює ідея, яка давно стала неактуальною, а ви чомусь не можете від неї відмовитися. Своєю завзятістю ви, самі того не усвідомлюючи, доставляє масу занепокоєння оточуючим.

Побачити, що подають милостиню вам, хоча в реальному житті ви цілком успішна людина: це сон-попередження. Вам дають зрозуміти, що ви занадто безтурботно живете, не замислюючись про майбутнє. Якщо ви нічого не змінити у своїй поведінці якщо ви побачили відразу кілька людей, які просили милостиню у перехожих: значить, відчуваєте, що якийсь чоловік з вашого оточення сильно прив’язаний до вас, але ви при всьому своєму бажанні не можете відповісти йому взаємністю. Щоб позбавити людину від страждань, а заодно і себе від нав’язливої уваги, прочитайте змову на нелюбов.

Приснилося, що вам надають благодійну допомогу, — добра ознака. Всі неприємності та негаразди, які заважають вам насолоджуватися життям, залишаться позаду. Не нехтуйте лише добрими порадами. Якщо уві сні вам вдалося знайти спонсора для свого проекту, то наяву людина, чиєї прихильності ви так наполегливо прагнете, заподіє вам чимало шкоди. Власна благодійність сниться до ускладнень. Можливо, хтось засумнівається у вашому право на власність.

Якщо сон відвідав вас в ніч на пісний день, то він чреватий погіршенням здоров’я. Крім того, сон, у якому ви були спонсором, може передбачати, що ви відмовите потребують допомоги. На роботі ви можете після такого сну отримати серйозне завдання, за виконання якого вам подарували гідну винагороду. Побачили себе спонсором популярної телепередачі — значить, не будучи в силах реалізувати свої наміри, ви понесете значні фінансові втрати. Якщо жінці присниться знайомство зі спонсором, то її чекає розчарування в любові. Бачили уві сні, як знайомі люди виступали в ролі благодійників, спонсорів, — у реальному житті ви навряд чи дочекаєтеся від них допомоги.

Бачити у сні, що Ви займаєтеся благодійністю, означає, що Вас налякають благання бідних про допомогу, тоді як Ваші справи будуть в стані застою, і Ви не зможете підтримати прохачів. Бачити у сні, що Ви допомагаєте благодійним організаціям, говорить про те, що Ваші права на володіння якоюсь прибутковою власністю будуть оскаржені. Неприємності і погане здоров’я загрожують Вам. Для молодих людей бачити у сні, що вони подають милостиню, передвіщає, що їм будуть докучати віроломні суперники. Просити у сні милостиню або отримувати благодійну допомогу — передвіщає Вам стійкий успіх у справах, який чекає Вас після кількох років тяжкої праці і втрат. Взагалі сон про милостиню обіцяє благо, якщо вона дається і приймається людьми охоче.

Благодійність у сні означає, що у важкій ситуації Ви зумієте гідно повестися. Якщо уві сні Вам подають милостиню — це означає, що незабаром Ви отримаєте спадщину. Якщо ж, навпаки, Ви просите милостиню — Вас чекають любовні пригоди.

Займатися благодійністю в сні — знак добробуту, багатства і достатку або отримання пристойного прибутку. Холостим такий сон пророкує, що скоро у них буде можливість вступити в шлюб за розрахунком.

Подавати бідним — розбагатіти. Просити — прославитися.


Залишити відгук