Сонник Битва — до чого сниться ?

Битва у сні є символом боротьби з негараздами і подолання перешкод. Якщо уві сні ви бачите битву або спостерігаєте за її ходом, то вас чекають погані новини. Сон також попереджає вас про те, що ваші вороги не дрімають і готують змову з метою нашкодити вам у ваших службових і особистих справах. Жінці, яка спостерігає за боєм, де беруть участь двоє або більше чоловіків, сон пророкує, що її кохання будуть домагатися кілька шанувальників і їй слід проявляти обережність і обачність, щоб уникнути неприємностей і розчарувань. Такий сон тільки для хворих є доброю ознакою, тому що обіцяє їм швидке одужання.

Самому приймати участь в битві віщує великі клопоти і боротьбу за щастя або успіх. Закоханим такий сон пророкує, що їм доведеться завоювати свою любов і право любити. Такий сон також попереджає вас про те, що ваші ризиковані торговельні та фінансові операції можуть довести вас до розорення, якщо ви не будете обережні і не продумаєте кожен ваш крок. Здобути перемогу в битві — знак успіху в справах і в любові, перемоги над підступними ворогами, одужання хворим, зміни у ваших справах на краще. Потерпіти поразку в сні — знак програшу, збитків, неприємностей і великих проблем. Якщо в цей момент ви судитесь з ким-небудь, то ви програєте процес. Дивіться тлумачення: Поєдинок, Ворог, Бандит.

Битва — це поганий знак. Морський бій сниться до швидкого повернення у ваше життя удачі. Битви у сні чреваті великими розбіжностями й суперечками наяву. Самому брати участь у них — вас чекає хвороба, порушення звичного ходу життя. Побачив такий сон треба підготувати себе до ударів долі, щоб не ослабнути духом.

зі сну битва, битва повідомляють, що ви справитеся від хвороби. У діловій і любовної сферах вас чекає успіх і перемога над недоброзичливцями, а також нове вигідне підприємство. Якщо Ви переможені в битві — це означає, що погані вчинки, скоєні іншими, завадять здійснення Ваших добрих намірів.

Битва у сні означає вашу боротьбу з труднощами і перемогу над ними в кінцевому результаті. Поразка в битві означає, що здійснення ваших добрих намірів завадять погані вчинки, зроблені іншими.

Бій з ким-то в сні означає, що наяву чекає поразка в битві за руку і серце коханої. Битва закінчилася вашою перемогою — обраниця не покине вас.

Бачити битву уві сні — мати ворога, брати участь в ній — тебе чекають клопоти, бачити здалеку — отримати звістку.


Залишити відгук