День Народження 15 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Стрільці, які народилися 15 грудня, жадають спілкування. Незважаючи на амбіції і готовність багато працювати, ви цінуєте дружбу набагато більше, ніж успіх або матеріальне благополуччя, а тому відмінно працюєте в команді. Природжений дослідник, ви раді розділити свої подорожі з тими, кого любите. Дипломатія ставиться до ваших сильних сторін, і ви прекрасно проявляєте себе на переговорах. Незалежно від проблеми ви вмієте знаходити компромісне рішення, яке всіх влаштує.

Народжені 15 грудня часом бувають надто оптимістичні щодо свого здоров’я і переоцінюють свої фізичні можливості. Відповідно вони не можуть розгледіти симптомів, які без праці розпізнає досвідчений лікар, осматривающий своїх пацієнтів регулярно. У вирішенні проблем зі здоров’ям можна порекомендувати психологічний тренінг — релігійний або духовний. Без цього народжені 15 грудня ризикують запустити повільну хвороба і опинитися на операційному столі. Обмеження в дієті не обов’язкові, якщо тільки вони не прописані лікарем. В частині фізичних вправ особливо корисні заняття на свіжому повітрі — біг, плавання, теніс та інші.

Народжені 15 грудня мислять глобальними категоріями. Їх експансивні особистості не визнають ніяких обмежень для думки, нехай навіть і самої дикої. В той же час вони володіють сильною волею і знанням того, як працює система, так що перешкод для втілення своїх амбітних задумів вони не бачать. Єдина проблема для цих людей може полягати в тому, що, одного разу опинившись на вершині кар’єри або влади, вони не завжди знають, як втриматися на ній. Факторами, згубними для подальшого зростання, можуть стати душевна сліпота, надмірний оптимізм або надмірна гордість. Можливо, цим людям слід задовольнитися досягнутим, прийняти ліміт своїх можливостей і максимально проявити себе на певному рубежі.

Знак Зодіаку 15 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків стихії Вогню, які виділяються наступними якостями: грубість, рішучість, люб’язність. Стрілець — людина добрий і великодушний, любить тварин, має велику спрагу духовної незалежності.

Планета Управитель: Юпітер. Її «дари» Стрільцю — пристрасть до всього соціально схвалюваного, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувається далеко. Планета сприятлива для турагентів. Планета у вигнанні – Меркурій. Можете бути вдячні їй за вибіркове ставлення до інформації, а також відсутність об’єктивності.

15 грудня свій день народження святкують Стрільці. Представники знаку соціально орієнтовані, готові співпрацювати, працювати в команді. Вони небайдужі до чужої думки. Такі люди дипломатичні, комунікабельні. Не позбавлені Стрільці і здорових амбіцій. Але кар’єра для них – не головне. Важливіше будь-якої роботи для представників знаку особисті романтичні і дружні відносини. Стрільці, які народилися 15 грудня, володіють унікальною здатністю в будь-якій ситуації знаходити компромісне рішення. Вони – талановиті переговорники. Часто Стрільці виступають миротворцями. Представники знака не люблять конфліктів, прагнуть примирити колег, друзів.

Народжені 15 грудня — у вищій мірі соціально активні особистості, їм подобається впливати на сім’ю, друзів, колег, так і на суспільство в цілому. У цьому сенсі навколишнім дуже важливо зрозуміти, позитивно чи це вплив. Найбільшого успіху народжені 15 грудня домагаються, коли їх діяльність орієнтована на доброту, турботу і допомогу.

Народжених 15 грудня, як правило, люблять друзі та просто знайомі люди, оскільки в їх присутності всім дуже добре. Вони несуть з собою оптимізм, легкість і відкритість — якості, які завжди високо цінуються. Народжені в цей день надзвичайно чутливі до всього доброго і благородного. Однак їм все-таки варто бути реалістами, коли мова заходить про нових знайомствах, і уникати товариства тих, хто має намір маніпулювати їх довірливістю. Для деяких особливу небезпеку представляє сфера фінансів, де вони найчастіше піддаються обману і обдурюванню. Народжені 15 грудня найчастіше вірять у власну удачу. Їх впевненість застосовна до всіх ситуацій, так як загальний настрій на краще неодмінно спрацьовує. Загалом-то, це здорова тенденція, однак вона може відвести їх у світ ілюзій і не дасть можливості тверезо оцінити обстановку. Народжені 15 грудня демонструють дивовижну безтурботність у цьому питанні. В їх характері переважає фаталізм.

Якщо вони відчувають, що їм уготовано долею поразку, вони здадуться без бою. Точно так само вони відійдуть в сторону, якщо побачать, що ситуація погана і вимагає надмірних зусиль для виправлення. Для них легше почати щось нове, а не латати дірки в старому. Втім, іноді саме такий підхід виявляється вірним. Головне завдання для народжених 15 грудня — навчитися обмежувати свої пориви і ретельніше займатися конкретними справами, доводячи їх до досконалості. Вони повинні зрозуміти, що не можна рухатися вперед, не завершивши старі зобов’язання.

Чоловік Стрілець — народився 15 Грудня

Чоловіки, що з’явилися на світ 15 грудня — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — легко пристосовується, чесний, философичный, духовний, сміливий. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 15 Грудня

Жінки, що народилися 15 грудня, не схожі на інших такими відзнаками натури: така дама — незалежна, чутлива, смілива, жіночна. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 15 Грудня

Люди, що народилися 15 грудня знак зодіаку Стрілець, мають дуже багату уяву, не обмежене ніякими рамками. Будь-яка, на перший погляд безглузда думка, на їх думку, має право на існування. І завдяки своїй завзятості і хорошою орієнтування в ситуації, іноді їм вдається досягти неможливого, що ще більше підстьобує їх невгамовну фантазію. Досягти високої посади для них не становить праці, більше зусиль вони витрачають, намагаючись втриматися на ній. Їх байдужість до проблем оточуючих, і турбота лише про власний добробут служать їм перешкоду на шляху досягнення мети. Іноді потрібно зупинитися і почекати, підкоряючись обставинам, і задовольнятися досягнутим, проявивши себе з кращої сторони в цих справах.

Люди, народжені 15 грудня знак зодіаку Стрілець, дуже комунікабельні і активно беруть участь в суспільному житті і в житті своєї сім’ї, друзів і колег. Причому їх участь не завжди носить позитивний характер. Їм потрібно вкладати у свої дії більше доброти і розуміння, інакше вони не зможуть добитися більшого в цьому житті.

Оптимізм, випромінюваний людьми, народженими 15 грудня знак зодіаку Стрілець, притягує до них друзів і знайомих, оскільки заряд позитивної енергії передається їх співрозмовникам, вселяючи в них впевненість і гарний настрій. Вони легкі і відкриті в спілкуванні, і оточуючі відчувають себе вільно в їх присутності. Вони дуже цінують високі душевні якості сторонніх, хоча самі не відповідають цим критеріям. Але і в інших людях вони можуть розгледіти те, чого насправді немає. Їм не варто так сліпо покладатися на перше враження, можливо воно не відповідає дійсності. Особливо їм потрібно побоюватися шахрайства у фінансовій сфері, де їх може очікувати руйнівний фінал.

Проте, зазвичай ті, хто народився 15 грудня знак зодіаку Стрілець, вірять в успіх власних починань і це часто є єдиним джерелом їх благополучного завершення. Оскільки їх впевненість у вірності обраного шляху допомагає їм просунутися вперед. В цьому не було б нічого поганого, якби не можливість втратити почуття реальності і здатність до об’єктивної оцінки ситуації. Але це не надто їх турбує. В глибині душі вони закінчені фаталісти.

І воліють не боротися проти підступів долі, не беручи до уваги те, що якщо удача відвернулася від них, це може означати, що доля підштовхує їх до якихось дій. Їм легше почати все заново, ніж переробляти старе, намагаючись привести його у придатний стан. Для деяких ситуацій така позиція являє собою вірне рішення, але іноді буває потрібно проявити деяку ініціативу. Перш ніж братися за новий проект, потрібно все-таки доробити попереднє.

Які поради можна запропонувати людям з датою народження 15 грудня знак зодіаку Стрілець? Намагайтеся не впускати негатив у свою душу і не піддаватися настрою оточуючих. Правильно розраховуйте власні сили, і якщо задумане перевищує ваші можливості, вам краще відмовитися від нього.

Любов і Сумісність

У відносинах з партнером відрізняються умінням співпереживати і здогадуються про бажання партнера. Якщо любов безответна, сильно страждають, стають легкоранимыми.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Для людей, народжених 15 грудня, дуже багато в житті значить спілкування. Вони шукають будь-яку можливість для комунікації. Товариські особистості віддають перевагу розпитувати інших. Говорити про себе вони не прагнуть. Це робить народжених 15 грудня чудовими слухачами. Варто відзначити, що у виборі співрозмовників такі люди вибагливі. Вони не стануть спілкуватися з тими, хто їм не цікавий. Народилися 15 грудня амбітні. Вони можуть ставати трудоголіками, якщо захоплені обраним справою. Але понад усе такими людьми цінується дружба. Заради неї вони готові якщо не на всі, то на багато що.

Народилися 15 грудня Стрільці – глобалісти. Вони – відмінні стратеги. Найкраще професійні знання і здібності Стрільців проявляються при плануванні проектів. Представники знаку часто на роботі виступають генераторами ідей. А реалізацію проектів вони залишають більш практичним працівникам. Стрілець в якості лідера – знахідка для колективу. Він справедливий, орієнтований на справу, раціональний. Але робота для Стрільця – не найвища цінність. Він не відрізняється самовідданістю в керівництві та управлінні.

Здоров’я і Хвороби

Оптимізм щодо здоров’я у Стрільців часто зашкалює. Це призводить до переоцінки власних можливостей. Дуже часто потім представники знаку страждають від «раптових» недуг. Насправді хвороби у Стрільців розвиваються стрімко. Просто оптимісти не здатні вчасно розпізнати їх симптоми. Знизити ризик розвитку хвороб здатні прості профілактичні заходи. Стрільцям не рекомендується нехтувати профоглядами.

Доля і Удача

В цей день народжуються непосидючі, рішучі, амбітні і запальні люди. У гніві вони страшні і некеровані, в такі моменти вони можуть зруйнувати те, що створювали наполегливою працею, тому що для них немає авторитетів і вони здатні на необдумані вчинки. Їм необхідно навчитися стримувати свій суворий норов, стати більш спокійними, це допоможе їм створити для себе комфортні умови.

Поради Стрільцям, Народженим 15 Грудня

Не піддавайтеся на провокації, що вимагають прояву сили. Навчіться прораховувати межу своїх можливостей. Соціально активної особистості не завадить іноді відпочивати від суспільства. Використовуйте час відпустки для того, щоб привести думки в порядок.


Залишити відгук