Сонник Бити — до чого сниться ?

Якщо у сні ви побилися з дружиною або чоловіком, то у вашій родині пануватиме мир і злагода. Ляпаси уві сні отримувати або давати означають те ж саме. Холостим такий сон пророкує швидке любовне захоплення і взаємність. Якщо чоловік побив дружину уві сні, то скоро він отримає докази зради. Жінці іноді такий сон говорить про те, що вона побоюється свого чоловіка. Дружині побити свого чоловіка уві сні — передвісник швидкої хвороби і зради чоловіка. Якщо вона уві сні поб’є свого коханця, то її чекає скандал з-за цього зв’язку і припинення відносин з ним. Сон, у якому ви жорстоко, до крові, побили людину або тварину, пророкує вам великі втрати, душевні переживання, горе і сльози. Дивіться тлумачення: Тварини, Кров.

Якщо в сні на вас напала собака і ви побили її, то сон пророкує вам вірну перемогу над озлобленими ворогами. Якщо це була не собака, а кішка, то вас чекає розчарування в коханні, неправдиві обіцянки і швидка розлука з коханим. Можливо, назавжди. Побити змію у сні — знак перемоги над ворогами. Боротися уві сні з лютим звіром — знак того, що ваш шлях до успіху буде нелегким. Бити худобу (забивати) у сні — передвісник швидких невдач, збитків і втрат. Себе побити у сні — знак того, що ваша совість нечиста й каяття допоможе вам досягти бажаної мети. Іноді сон передвіщає вам каяття і успіх у справах. Якщо уві сні вас побили, то не лякайтеся. Такий сон передвіщає вам благополучний результат справи, успіх і отримання хороших новин. Якщо уві сні вас побили палицями або різками, то ви станете поширювати неправдиві плітки про кого-то, чим заслужили осуд і осуд оточуючих.

Бачити себе побитим уві сні, але без ран і крові — передвісник хороших змін після довгих невдач. Якщо на ваших очах побили незнайому людину, то ви пошкодуєте про свій легковажному поведінці і поспішному прийнятті важливого рішення. Якщо уві сні ви маєте намір побити кого-то, то у вас є величезне бажання відновити справедливість. Такий сон попереджає вас про те, що ви можете бути втягнутим у судовий розгляд. Дорослому чоловікові боротися з юнаків у сні і перемогти його — передвісник швидкої смерті кого-то серед його родичів, кого він повинен буде поховати. Якщо ж в бою юнак переможе, то чоловікові треба боятися важкої хвороби, яка зробить його абсолютно безпорадним. Юнакові побачити уві сні, що він переміг сильного чоловіка, сон пророкує швидкий успіх у справах і повагу оточуючих.

Сон, у якому ви захотіли побити кого-то і зробили це, означає перемогу над ворогами і успіх у справах. Те ж саме, якщо ви побили своїх підлеглих. Побити сильного і важливого людини в сні — погана прикмета, передвіщає збитки і неприємності. Якщо вам сниться, що хтось ударив вас ногою, то вам доведеться боротися з сильними ворогами. Сон, у якому ви дали комусь кулаком у вухо, означає, що вас чекає щасливий шлюб з коханою людиною. Іноді холостим сон пророкує знайомство з людиною, яка пробудить в ньому кращі почуття і заслужить його щиру повагу. Крім того, сон пророкує вам перемогу над ворогами, як б сильними вони не були. Повалити свого супротивника в бою — знак перемоги та успіхів. Бути зануритися в бою. Такий сон пророкує, що вам загрожує велика небезпека або смерть. Дивіться тлумачення: Бійка, Удар.

Після сновидіння ви повинні подумати, б’ють вас або ви, з ким ви вступили в сутичку і з якої причини. Емоційними темами, які пов’язані з такими снами, є домінування, контроль над кимось, переслідування, агресивність. Вкрай важливо зрозуміти масштаби і результати побиття. Проаналізуйте, це звичайна бійка або є ризик летального результату. Уві сні агресивну позицію займаєте ви — це ознака того, що вас можуть долати злість і величезний страх. Вони прагнуть назовні, і їм потрібно дати їм вихід. Чоловік, якого ви б’єте, — це джерело агресії.

Можливі і сни, в яких ви є жертвою. Якщо вас б’ють незнайомці, вони можуть уособлювати і певних людей з вашого повсякденного кола (чоловіка або дружину, начальника), і абстрактний страх перед ким-небудь. Часто ми опиняємося мішенню для ударів будь-яких архетипових фігур. В даній ситуації прикладом архетипній фігури можуть бути старші за віком діти, які часто знущаються над молодшими. Дане сновидіння властиво періодів становлення.

Бити кого-небудь значить здійснювати статевий акт або прагнути до нього найкоротшим шляхом. Часто такий сон говорить про намічені зрушення в психіці, про прагнення до садизму, мазохізму, або про появу різних фобій, бажань та ідей. Якщо ви б’єте кого-небудь, то це символізує вашу схильність до садизму, вашу готовність завдати своєму партнеру фізичну або моральну біль для більш повного задоволення своїх бажань. Якщо вас б’ють, і ви отримуєте від цього задоволення, то у вас схильність до мазохізму; для отримання повноцінного статевого задоволення ви з задоволенням піддастеся фізичним і моральним катуванням. Якщо ви б’єте, караєте дітей, то найбільше задоволення ви отримуєте від самозадоволення.

Якщо вам був нанесений потужний удар, це означає, що, не будучи готовим до такого повороту подій, ви не зуміли забезпечити собі захист. Вам потрібен якийсь час для осмислення того, що відбувається. У вас вийшло, увернувшісь від ударів, тим самим уникнути його побиття — це говорить про вашу здатність викручуватись з найбезнадійніших і хитромудрих ситуацій. Захищаючи близького, якого чекало побиття, ви взяли всю тяжкість удару на себе — необачність та необережність близьких приведе вас до великого збитку. Удар завдали ви — до несподіваної новини.

Бити барана — хвороба, нещастя. Бити в барабан, витягуючи звуки — приїде людина здалеку. Бити в барабан і грати на флейті — буде радість, свято. Бити, ловити рибу — невелике нездужання. Б’єш в барабан, витягуючи звуки — приїде здалеку чоловік. Вода в криниці б’є фонтаном, переливаючись через край — віщує матеріальний прибуток, багатство. Б’єш дружину чи наложницю — втратиш сили. Дружина або наложниця б’ють тебе — нещастя, лихо. Люди б’ють тебе калаталом — віщує захворювання.

Побачити мордобій — до щастя, яке звалиться на вас як сніг на голову. Чим активніше вели себе його учасники, тим швидше прийде до вас благополуччя. Брати участь самому до дрібним домашнім неприємностей. Бити самого себе — повністю досягнеш мети, думати кого-небудь побити — чекаєш якогось підходящого випадку.

Бити кого-то — ви повинні стримувати свої пориви, в іншому випадку можете нашкодити собі. Бити чоловіка — ознака того, що він любить вас щиро і глибоко. Бити уві сні коханця (коханку) — сон попереджає, що ваша таємна симпатія скоро розкриється оточуючими.

Ви когось побили — ваші негативні емоції шукають виходу, ви готові зірвати свою злість на інших. Вас б’ють — ваші страхи і фобії. Треба змінити обстановку, відпочити. Посуд — дивлячись, що саме. У будь-якому випадку, ваші емоції все зіпсують.

Кого-небудь бити — буде прийнято справедливе рішення, відбудеться примирення, ви прийдете з ким-то до згоди в якомусь особистому питанні. Бути битим уві сні — страх.

Б’ють сплячого – недобре, сімейні негаразди, розбіжності; бити дитину – Ви незаслужено отримали перевагу над ким-то.

Самому бити кого-то — до примирення і внутрішнього згодою; б’ють тебе — удача.


Залишити відгук