Сонник Бірюза — до чого сниться ?

Бірюза — дуже своєрідний камінь. Його істинне призначення — запобігання страждань у смерті. Закоханим він обіцяє щастя і любовні втіхи, особливо якщо має правильну округлу форму. Чоловікам такий сон передвіщає любовні страждання, які закінчаться пристрасним побаченням. Сон, у якому ви побачите бірюзу в ювелірних прикрасах і на інших предметах розкоші, передвіщає несподівану зустріч або дивовижну випадковість. Чим більше вас вразить річ з бірюзою уві сні, тим необычайнее буде те, що трапиться з вами. Побачити величезні шматки бірюзи — до утіхи і швидкого побачення з коханим. Можливо, що ваше заповітне бажання здійсниться. Дивіться тлумачення: Коштовності.

Бірюза (камінь) — духовне сходження, духовні радості. Сон є добрим знаком: завдяки приснився бірюзі у життя входять серйозні успіхи в усіх життєвих сферах, радість, удача в любові. У вас буде багатий і впливовий доброзичливець, який надасть вам вагому підтримку. Якщо уві сні у вас було відразу багато бірюзи, це говорить про те, що, здобувши багатство, ви проведете життя в процвітанні і спокої. Втрата бірюзи сниться до того, що ваші мрії не збудуться. Якщо у вас вкрали бірюзу, в особистому житті у вас можуть бути проблеми.

Людині, одяг якого в снах прикрашені цим каменем, бірюза сниться до численних приємним сюрпризів. Якщо сниться, що велика собака привертає вашу увагу до розсипаної на землі бірюзі, це свідчить про те, що начальство оцінило вас і надалі буде захищати вас.

Ібн Сирин каже, що бірюза уві сні обіцяє удачу і опіку могутнього благодійника. Втрата бірюзи означає, що не здійсняться Ваші мрії.

Скоро здійсниться ваше заповітне бажання; для жінки вкрасти – перешкоди в любові, постраждає-за власної чутливості.

Бірюза сниться до несподіваної зустрічі.


Залишити відгук