Сонник Більярд — до чого сниться ?

Якщо у сні ви граєте в більярд, то сон попереджає вас про порожній витраті часу на справу, яка ніколи не увінчається успіхом, а закоханих чекають розчарування в любові і несподівані перешкоди. Можливо, що родичі вашого коханого (коханої) будуть перешкоджати вашому шлюбу. Бачити в сні, як ви б’єте києм по кулях, передвіщає вам чвари та сварки з друзями або родичами, які не погодяться з точкою зору, яку ви намагаєтеся нав’язати їм. Виграти гру — добре; програти — знак втрат і невдач. Якщо уві сні ви бачите грають в більярд, то вам слід побоюватися наклепу, яка погано позначиться на вашій репутації і бізнесі. Людям, які мають звичку грати в більярд, сон про більярді нічого особливого не віщує. Дивіться тлумачення: Азарт, Грати.

Якщо у сні ви грали в більярд, то скоро опинитеся в скрутному становищі, з якого буде важко виплутатися. Для тих, хто добивається розташування молоденької дівчини, сон є попередженням, що друзі його обраниці замишляють щось проти нього. У випадку якщо у вас з рук випав кий, то такий сон пророкує вам сварку з товаришем, що надовго зіпсує ваші відносини. Зламати більярдний кий уві сні — застереження: незабаром хто-небудь з ваших приятелів виведе вас з себе.

Більярд сниться до збитків і втрат. Якщо ви грали в більярд, при цьому весь час виграючи, це означає, що ваші недоброзичливці будуть вами переможені. Програш сниться до торжества ворогів. Якщо приснився більярдний зал, в якому грали люди, це говорить про те, що у вашому сімейному житті будуть панувати гармонія і повна згода. Однак якщо при цьому в залі обстановка була неспокійною, напруженою, і наяву у вашому житті будуть періодично спалахувати конфлікти.

Більярд віщує того, хто бачить цей сон, прийдешні неприємності, а також судові процеси і суперечки з приводу майна. Наклеп завдасть Вам шкоди. Якщо Ви бачите більярдний стіл, кулі не в грі — це означає, що підступні друзі зашкодять Вам.

Гра в більярд віщує сновидінню прийдешні неприємності. Можливі судові процеси і суперечки з приводу майна, збиток від наклепу.


Залишити відгук