Сонник Квиток — до чого сниться ?

Якщо Вам присниться лотерейний квиток і те, що Ви проявляєте до неї величезний інтерес — це означає, що Ви затеете нікчемне підприємство, яке стане причиною сприятливого подорожі. Якщо Вам присниться щасливий лотерейний квиток Ви виграєте на біржі, але це зіб’є Вас з пантелику і принесе багато занепокоєння. Побачити у сні, що виграють інші, означає швидку зустріч з веселою компанією і розваги. Якщо уві сні Ви програли в лотерею — Ви станете жертвою підступних людей і впадете в депресію. Для молодої жінки побачити лотерею в будь-якому вигляді означає, що її легковажне ведення справ породить розчарування, і чоловік не буде ні вірним, ні надійним.

Забезпечити собі місце в театрі або транспорті (дістаєте квиток) – страждання з-за власного альтруїзму. Для жінки — хтось оплатив Вам місце – Ваша беззахисність перед чиєюсь витонченою хитрістю.

Значення сну про квитку залежить від його призначення. Квиток на видовищний захід пророкує, що незабаром ви відчуєте втому, викликану порожніми розмовами і балаканиною. Після цього сновидіння вам необхідно проявляти більше відповідальності за свої дії та обачності, оскільки хтось постарається ввести вас в оману або ви опинитеся в полоні власних ілюзій. Платити за квиток — до незначних збитків. Квиток на транспорт сниться до зайвої метушні, турботам. Якщо ви наснилися собі безбілетником, це видає невпевненість у своїх силах, ваші плани можуть засмутитися. Втратити квиток — позбудетеся від зайвих справ, відсунувши їх подалі.

Квиток у сні означає новини. Втратити його — до невдач і судового процесу. Квиток в театр — знак отримання хороших новин. Квиток на будь-який вид транспорту — на худого або добра в залежності від того, куди ви збираєтеся їхати і лежить у вас душа до цієї поїздки. Купувати квиток на потяг віщує появу небажаного гостя. Втратити квиток на поїзд — сприятливий знак, що обіцяє вам велику прибуток від вигідної справи. Дивіться тлумачення: поїзд, спізнитися. Проїзний квиток сниться до успіху в справах і сприятливому збігу обставин. Отримати або бронювати квиток у сні — до довгоочікуваного успіху в справах.

Сон, у якому Ви купуєте квиток, означає, що у Вас росте невдоволення Вашим партнером і Ви схили до пошуків нової любові. А якщо Вам дістався квиток випадково, без наміру куди-небудь їхати, значить, Ваша нещирість відштовхне від Вас коханої людини.


Залишити відгук