Сонник Біблія — до чого сниться ?

Побачити Біблію — знак душевного спокою і чистої совісті. Якщо уві сні ви читаєте і переглядаєте Біблію, то в житті вас чекає багато суворих випробувань, з якими ви будете так мужньо управлятися, що заслужите повагу оточуючих. Іноді такий сон може пророкувати підвищення по службі та призначення на відповідальну посаду. Якщо уві сні ви сперечаєтеся з ким-то з приводу біблійних вчень, то вам слід проявити обережність і уникати поспішних рішень. Дивіться тлумачення: біблійні сюжети. Якщо вам присниться, що ви втратили Біблію або не можете розібрати, що там написано, то ваша віра в кого-небудь тремтить. Ви станете шукати підтримки в близьких людей, але вони залишаться байдужими до ваших нещасть.

Бачити, купувати — вам пора подумати про сенс життя і про ваше призначення. Читати, отримувати в подарунок — знак долі: ви незабаром знайдете своє справжнє призначення. Старовинна, в багатому палітурці — вам долею призначено займати високе становище.

Біблія у сні передвіщає чисте і світле насолоду. Читання Біблії готує вас до аскетичної, духовного життя. Якщо уві сні ви відкидаєте біблійне вчення – це знак вашої готовності піддатися непотрібним спокусам.

Бачити уві сні Біблію означає, що Вам надасться можливість чисте і світле насолоду. Бачити себе отвергающим біблійне вчення — знак того, що Ви готові піддатися спокусливим спокусам.

Бачити або читати Біблію у сні — такий сон передвіщає вам сувору життя, наповнений важливими подіями і глибоким змістом.

Бути в церкві.


Залишити відгук