Сонник Бібліотека — до чого сниться ?

Виявитися в бібліотеці у сні — знак того, що ви опинилися в скрутному становищі і вам потрібен хороший рада. Іноді такий сон пророкує вам нові корисні знайомства і зв’язки, особливо якщо вас привів в бібліотеку не випадковий інтерес. Якщо уві сні ви успадкували міні-бібліотеку, укладену в скляну коробочку, яка виявилася розбитою, то пройде багато часу — і ви дізнаєтеся про раптову і безглуздої смерті відомого людини, якого ви знали і поважали. Звістка про його смерть дуже засмутить вас. А через деякий час після його смерті ви рассоритесь з його родичами. Дивіться тлумачення: Книги, Читати.

Приснилася бібліотека — попереду у вас якісь пошуки. Перебувати в ній вам вдасться знайти те, що шукали. Приснившегося бібліотекаря можна розцінювати як сигнал про наближення хвороби. Купівля бібліотеки у сні означає, що у вас виникне необхідність порадитися з приводу своїх справ з адвокатом або іншою компетентною особою.

Сон про бібліотеку обіцяє нове захоплення, пов’язане з книгами і літературою. Можливо, вона принесе вам нове знайомство з цікавою людиною, яка може перерости в щось більше, ніж проста прихильність.

Перебувати в бібліотеці у сні – пошук нових людей для спільного вивчення найдавнішої історії. Опинитися там випадково – нещирість з друзями відштовхне їх.

Бути, бачити — у вас занадто багато зайвих знань, пам’ять перевантажена. Працювати в бібліотеці, можуть бути захворювання мозку або мігрень.

Життєвий досвід людини, придбання нових знань: дуже велика зв’язок з колективним підсвідомим або космічним розумом.


Залишити відгук