Сонник Беззубий — до чого сниться ?

Якщо вам сниться агресивний по відношенню до вас беззубий людина, то вам нема чого переживати: суперники не зачеплять вас, так як вони слабшають, а ви, навпаки, – крепнете. Власний рот без зубів сниться до того, що незабаром ви наяву відчуєте своє безсилля перед злим фатумом: хвороба близької людини вам не здолати. Сон, в якому вашому погляду є беззуба дама, говорить про те, що незабаром на вас розставлять силки і спробують скувати путами Гіменея. Але чужі старання виявляться марними. Якщо снилися беззубі люди похилого віку, значить, на поверхню випливуть ретельно приховувані вами безсторонні факти вашого життя.

В сновидінні у вас з якоїсь причини були відсутні зуби — це ознака вашої нездатності до службового зростання; крім того, ваші плани будуть порушені з-за того, що ви захворієте. Також ви можете відчути своє безсилля, коли захворіє ваш добрий друг або родич. Беззубим бачили когось іншого — вороги не в змозі вас зганьбити. Виявляться безсилими і ваші конкуренти, а якщо вони зроблять спроби атакувати, то швидко обломают про вас зуби — зрозуміло, в фігуральному сенсі.

Бути беззубим у сні — знак власної слабкості і самотності. У вас немає нікого, хто міг би підтримати в скрутну хвилину. Бачити інших беззубими — добрий знак, який означає, що ваші вороги не зможуть нашкодити вам. Дивіться тлумачення: Зуби.

Побачений беззубий осіб означає, що Ваше життя може втратити рівновагу, якщо Ви не скористаєтеся цим сном як попередженням.


Залишити відгук