Сонник Божевілля — до чого сниться ?

Бачити себе в сні божевільним — до переляку, небезпеки, неприємностей. Ця перешкода в справах або погане закінчення справ, іноді хвороба. Якщо божевільним себе бачить дуже бідна людина — цей сон передвіщає несподіване багатство. Для хворого такий сон — одужання і придбання якихось речей або нерухомості. Побачити божевілля інших людей — обманутися в друзях, близьких людях, втратити надію на хороші перспективи у справах. Для молодої жінки побачити чиєсь божевілля — розчаруватися в своєму заміжжі. Божевільний — переляк, позбавлення від болю.

Бачити уві сні божевільного людини — такий сон пророкує небезпека, про яку ви дізнаєтеся набагато раніше, ніж усі ті, кому вона буде загрожувати, отже, від ваших дій залежатиме доля інших людей. Лікувати божевільного — наяву стати однією з жертв нещастя. Якщо вам приснилося, що натовп знущався над божевільним — це знак того, що ваші застереження і знання не будуть прийняті до уваги, в результаті чого катастрофа буде непредотвратимая і буде багато жертв.

Побачити себе уві сні божевільним або екстравагантним обіцяє довге життя, розташування впливової особи, любов оточуючих. Дівчині або вдові такий сон передвіщає швидке і щасливе заміжжя. Якщо цей сон присниться заміжній жінці, це знак того, що вона народить сина, який досягне в житті великих успіхів.

Бути божевільним — передвісник майбутніх неприємностей, хвороби; бачити інших, які страждають від цього розладу – мінливість друзів і похмурий кінець блискучим видами на майбутнє; для молодої жінки побачити божевілля – розчарування в заміжжі. Також див. Страждання.

Якщо жінці сниться, що вона стала божевільною, значить, у заміжжі вона буде нещаслива. Це – знак розчарувань і краху надій.


Залишити відгук